Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Dovolená, během které se dostanete do kondice

Jestlipak jste již přemýšlela nad tím, jak strávíte letošní dovolenou? Pokud vám nabídky cestovních kanceláří z nějakého důvodu nevyhovují, máme pro vás příjemné překvapení. Věděla jste, že existují specializované zájezdy pro ženy, které kombinují klasickou dovolenou s kondičním pobytem? Zajímá vás, jaké by to bylo strávit několik pohodových dní v některé z atraktivních tuzemských nebo zahraničních lokalitách a užít si nejen to, co k dovolené neodmyslitelně patří, ale zároveň udělat něco pro své zdraví?

Nezáleží na tom, zda jste zrovna oslavila dvacítku, nebo se naopak blížíte k důchodovému věku. Filosofie CK S ÚSMĚVEM tkví v poskytování unikátních programů pro ženy každého věku. Fakt, že organizuje pobyty pro ženy již jednadvacet let, je garancí vaší spokojenosti. Vyberte si z pestrého spektra rozmanitých cvičebních lekcí a vyzkoušejte si špičkové pomůcky. Na vaší fyzické kondici skutečně nezáleží, aktivní dovolená u moře či v jakékoliv jiné lokalitě je koncipována tak, aby se jí mohl zúčastnit kdokoliv. Na své si přijdou také maminky, pro které jsou připraveny aktivní dovolené s dětmi, případně celé rodiny. Na dovolenou s CK S ÚSMĚVEM totiž pravidelně jezdí i muži.

Ať už se rozhodnete pro relaxační víkend nebo plnohodnotnou sportovní dovolenou u moře, vždy můžete počítat s uvolněnou atmosférou a spoustou legrace. Mnoho účastníků jezdí s cestovkou pravidelně a postupně tak vzniká přátelský kolektiv. O cvičební program se starají špičkoví cvičitelé a jednotlivé lekce na sebe plynule navazují. Toužíte-li po celkovém zpevnění a uvolnění těla, máte jedinečnou příležitost poznat nové techniky cvičení, které se vám budou hodit i v budoucnu. Účast na cvičení však samozřejmě není povinná. Budete-li chtít strávit dovolenou na pláži a v přilehlé kavárničce, můžete. Nikdo vás do ničeho nutit nebude a sama si zvolíte, jakým způsobem svou zaslouženou dovolenou prožijete… Více na cksusmevem.cz.