SMS půjčky 2014

SMS půjčky 2014

Potřebujete malou, ale velmi důležitou finanční injekci? Pokud vám nepůjčí rodinní příslušníci nebo kamarádi, budete se muset obrátit na nebankovní sektor. Ideálním nástrojem jsou mikropůjčky, prostřednictvím kterých si můžete půjčit až několik tisíc korun z pohodlí domova. Zajímá vás, jaké možnosti nabízí SMS půjčky 2014?

Nejoblíbenější SMS půjčky pro rok 2014

Trh SMS půjček je velmi pestrý a neustále se objevují nové nebankovní instituce, které se na tento typ zápůjček specializují. Většinou jde o prostředníky, kteří nabízí prověřené produkty od největších hráčů jako je Ferratum, crediOn nebo Kouzelná Půjčka a dalších společností umožňujících spolupráci formou partnerského programu.

SMS půjčka - první zdarma!

Žádnou významnou novinku jsme letos nezaznamenali a vypadá to, že se SMS půjčky v roce 2014 ponesou ve stejném duchu jako loni. V každém případě zpozorněte nad akčními nabídkami, v rámci kterých si můžete první půjčku vyzkoušet zcela zdarma. Většinou jde o omezené částky kolem 2 000 Kč a dobou splatnosti 15 dní (tuto nabídku má aktuálně Ferratum). Pro někoho, kdo by si chtěl podobnou částku půjčit tak jako tak, je sms půjčka zdarma perfektním řešením. Proč taky platit vysoké poplatky, když je po vás nikdo nebude vyžadovat? Pokud jste v roce 2014 našli nové SMS půjčky, nezapomeňte nám o nich dát vědět. Rádi pro vás vytvoříme detailní recenze.

Publikováno: 09. 04. 2014

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: nové sms půjčky | sms půjčky 2014 | sms půjčky první zdarma