Dovolená na vodě

Dovolená na vodě

Přemýšleli jste někdy nad tím, že vaše dovolená může vypadat úplně jinak? Pokud jste několik posledních sezon trávili povalováním na pláži, případně procházkami po turistických stezkách, pravděpodobně toužíte po něčem opravdu nevšedním. Chcete-li zažít dovolenou, na kterou nezapomenete vy, stejně jako ostatní členové vaší rodiny, pořiďte si nafukovací člun, kanoe nebo raft. Vodáctví patří mezi nejoblíbenější volnočasové aktivity a určitě pohltí i vás. Užívat si ho můžete nejen na přehradě, řece, ale i u moře. Výběr člunu však neberte na lehkou váhu. Pokud si chcete vodních radovánek užít naplno, budete potřebovat kvalitní plavidlo. My vám pomůžeme s výběrem.

Poklidná jízda i adrenalinový sjezd

Chystáte se na dovolenou s celou rodinou? Udělejte radost dětem a pořiďte si nafukovací člun, který nabídne poklidné svezení. Aby byla jízda na vodě dokonalá, musí být dokonalé i samotné plavidlo. Hledáte-li nafukovací čluny, které se mohou pochlubit moderním designem, nízkou hmotností, bezpečností, ale i skladností, vsaďte na výrobky společnosti GUMOTEX a.s. Ta se výrobou člunů a lodí zabývá 50 let a nabízí kompletní sortiment, ve kterém najdete nejen nafukovací čluny, ale i kanoe a kajaky. Vrcholem jsou profesionální a v praxi ověřené rafty, které jsou připraveny do nejtvrdších podmínek. Více informací naleznete zde.

Objednejte si člun online

Všechny výrobky si můžete objednat z pohodlí domova na nafukovacilode.cz. GUMOTEX a.s. vyrábí i příslušenství v podobě pádel, pump, vodotěsných vaků a dalších doplňků, bez kterých se na vodě neobejdete. Na webu najdete i celou řadu zajímavých článků, které vám pomohou zorientovat se ve světě vodáctví. Na všechny produkty je poskytována dvouletá záruka a dostanete je to tří pracovních dnů. S nafukovacími čluny si užijete spoustu legrace a zažijete prázdniny, na které nezapomenete. Zdroj: http://www.nafukovacilode.cz