Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Cizí jazyk se můžete učit i na dovolené

Přemýšlíte nad tím, kam se letos vydáte na dovolenou, ale omezuje vás vaše (ne)znalost cizího jazyka? Bez něj je to v dnešní době poměrně složité a to nejen v cizině, ale i v zaměstnání a běžném životě. A právě proto jsou stále oblíbenější jazykové kurzy v zahraničí, které jsou v mnoha ohledech efektivnější než klasická výuka, jak ji známe z českých jazykových škol. Vždyť kde jinde se lze v cizí řeči zdokonalit rychleji než tam, kde se s ní setkáte doslova na každém rohu?

Naučte se jazyk a poznejte nová místa i lidi

Jazykové kurzy v zahraničí jsou ideální alternativou pro všechny, kteří se chtějí cizí řeč naučit mnohem rychleji a zároveň by se rádi podívali na nová místa a poznali zajímavé lidi. Pokud jste se této možnosti doposud vyhýbali, protože byste rádi navštívili jiné destinace než USA nebo Velkou Británii, máme pro vás skvělou zprávu. Agentura Czech-us organizuje jazykové kurzy po celém světě a protože se v oboru pohybuje téměř dvacet let, můžete se spolehnout na perfektní servis a přijatelné ceny.

Czech-us za vás zařídí úplně všechno. Od komfortního ubytování až po účast na nejlepších jazykových kurzech, kde se o vás postarají kvalifikovaní lektoři. Výběr destinací je skutečně pestrý a je jen na vás, zda se rozhodnete pro dovolenou v Japonsku nebo na Kubě. Proč dovolenou? Nenabízí snad Czech-us jazykové kurzy? Jistě, ale byla by přece škoda navštívit zajímavá místa na druhém konci světa a nenasát atmosféru plnými doušky. Biflování slovíček a frází proto můžete proložit potápěním se žraloky, surfováním a nebo procházkou po vyhlášených bulvárech.

Před odjezdem si procvičte základy

Jazykové kurzy od Czech-us mají s klasickou formou výuky společného jen to, že se díky nim zdokonalíte v cizí řeči. Domů si odvezete také spoustu nových zážitků a pocit, že vám už v cizině nebudou dělat problém rutinní činnosti, ze kterých jste vždy měli obavy.

A abychom nezapomněli. Nechcete-li se na jazykové kurzy v zahraničí vydat bez alespoň základních znalostí, můžete využít slevu na jazykové školy, které pořádá jazyková škola PRESTO. Více na czech-us.cz.