Cizí jazyk se můžete učit i na dovolené

Cizí jazyk se můžete učit i na dovolené

Přemýšlíte nad tím, kam se letos vydáte na dovolenou, ale omezuje vás vaše (ne)znalost cizího jazyka? Bez něj je to v dnešní době poměrně složité a to nejen v cizině, ale i v zaměstnání a běžném životě. A právě proto jsou stále oblíbenější jazykové kurzy v zahraničí, které jsou v mnoha ohledech efektivnější než klasická výuka, jak ji známe z českých jazykových škol. Vždyť kde jinde se lze v cizí řeči zdokonalit rychleji než tam, kde se s ní setkáte doslova na každém rohu?

Naučte se jazyk a poznejte nová místa i lidi

Jazykové kurzy v zahraničí jsou ideální alternativou pro všechny, kteří se chtějí cizí řeč naučit mnohem rychleji a zároveň by se rádi podívali na nová místa a poznali zajímavé lidi. Pokud jste se této možnosti doposud vyhýbali, protože byste rádi navštívili jiné destinace než USA nebo Velkou Británii, máme pro vás skvělou zprávu. Agentura Czech-us organizuje jazykové kurzy po celém světě a protože se v oboru pohybuje téměř dvacet let, můžete se spolehnout na perfektní servis a přijatelné ceny. Czech-us za vás zařídí úplně všechno. Od komfortního ubytování až po účast na nejlepších jazykových kurzech, kde se o vás postarají kvalifikovaní lektoři. Výběr destinací je skutečně pestrý a je jen na vás, zda se rozhodnete pro dovolenou v Japonsku nebo na Kubě. Proč dovolenou? Nenabízí snad Czech-us jazykové kurzy? Jistě, ale byla by přece škoda navštívit zajímavá místa na druhém konci světa a nenasát atmosféru plnými doušky. Biflování slovíček a frází proto můžete proložit potápěním se žraloky, surfováním a nebo procházkou po vyhlášených bulvárech.

Před odjezdem si procvičte základy

Jazykové kurzy od Czech-us mají s klasickou formou výuky společného jen to, že se díky nim zdokonalíte v cizí řeči. Domů si odvezete také spoustu nových zážitků a pocit, že vám už v cizině nebudou dělat problém rutinní činnosti, ze kterých jste vždy měli obavy. A abychom nezapomněli. Nechcete-li se na jazykové kurzy v zahraničí vydat bez alespoň základních znalostí, můžete využít slevu na jazykové školy, které pořádá jazyková škola PRESTO. Více na czech-us.cz.

Publikováno: 22. 06. 2013

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: czech-us | jazykové kurzy | jazykove kurzy v zahranici