Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Sekera patří do muzea

Sekera je jistě jedním z nejdůležitějších pracovních nástrojů vůbec, jsou však situace, kdy nám příliš nepomůže. Pokud na vás čeká hromada tvrdého a sukovitého dřeva, je nasnadě najít vhodnější alternativu. I ti nejlepší dřevorubci se zkrátka musí smířit s tím, že ani sekera není ultimátním řešením. Na co je však krátký i legendární a prakticky nezničitelný nástroj s logem Fiskars, hravě stačí štípačka. Vy ji ještě nemáte? V tom případě máte v občanském průkazu „John Rambo“, nebo si plánujete uhnat zdraví. Přemýšlejte – proč trávit dlouhé hodiny namáhavou prací, když ji za vás může udělat stroj? Vítejte ve 21.století!

A co že je to ta štípačka?

Štípačky na dřevo jsou vykutálené přístroje, které zpracují desítky či stovky polen za hodinu. Dokážete to svou sekerkou či motorovou pilou i vy? A navíc s lehkostí a grácií? Štípačky dřeva rozlišujeme podle způsobu využití. Máte doma krb a jediné, co potřebujete, je dostatek dřeva na občasné přitápění? Ke zpracování menšího objemu jsou určeny horizontální štípače dříví. Pro ostatní, kteří dřevem i topí, pak štípače vertikální.

Kde k takové štípačce přijdu?

MacGyver by si štípačku sestrojil s pomocí švýcarského nože a několika šroubků. Vy si ji budete muset koupit. A děláte dobře, protože kvalitní štípačka představuje vůbec nejbezpečnější způsob zpracování dřeva. Objednat si ji můžete třeba hned. Populární prodejce LevnéElektro.cz nabízí značný výběr štípaček a to jak horizontálních, tak vertikálních. O spolehlivosti prodejce svědčí certifikát ShopRoku 2012 – finalista , stovky tisíc spokojených zákazníků a dlouhá historie firmy. Zboží si můžete prohlédnout na některé z mnoha kamenných poboček. Tak na co ještě čekáte? Zima na vás nepočká!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *