Dresy dělají tým

Dresy dělají tým

Posilněte duch týmu společnými dresy. Pomáhají nejen profesionálním, ale i amatérským týmům k sounáležitosti, a i z obyčejné party přátel, kteří si rádi zajdou kopnout do míče či házet šipkami, udělají sportovní tým. Dresy už dávno nejsou pouze záležitostí profesionálního sportu. Patří na děti, dorost i dospělé, na profíky i amatéry. Týmy dělají ze sousedů, z kamarádů i z kolegů, ze spolužáků i z přátel. Nechat si udělat vlastní dresy znamená, že to se sportem či s aktivitou, které se věnujete, myslíte vážně. Nechoďte cestou pouhých potisků triček vtipnými motivy. Nechte si udělat skutečně perfektní dresy u specialisty, který obléká profesionální týmy i amatéry po celé republice – najdete je ve firmě DDsport.

Dres pro každý sport

Hokejové dresy, fotbalové dresy, florbalové dresy – to je jen začátek obrovského výčtu sportů, pro které vám firma udělá dres tak, aby byl vhodným pro daný sport, z funkčních materiálů, s perfektním a trvanlivým potiskem a samozřejmě též s dokonalou grafikou. Tu si dodáte, nebo vám i s ní v DDsport pomohou kvalitní grafici.

Nejen profesionálové potřebují dresy

I vy jste hráli letos hokej na vesnickém rybníce? V dresu je hra ihned jinou. Dostává šťávu a rádi se k vám přidají další spoluhráči. Hokejové dresy posouvají bruslení po ledu na úroveň opravdické hry. Ještě znatelnější je potřeba dresů při dalších sportech, byť na amatérské úrovni. Typickými jsou fotbalové dresy. Utkání mezi sebou pořádají jednotlivé vesnické týmy, hraje se mezi školami i mezi firmami. Bez dresu to nejde. Velice rozšířeným je rovněž hasičský sport. Pokud jde o členskou základnu, jde vlastně o sport zcela nejrozšířenější. A též velice zajímavý. Zejména dospělí muži mají atraktivní disciplíny, takže zájem o hasičský sport je celosvětový. DDsport nabízí rovněž hasičské dresy – pánské i dámské. Dresy se však hodí i pro takové sporty, jako jsou šipky. Právě dresy na šipky umí vaše popíjení v hospůdce povýšit na sport. A šipkařská kolekce dresů se DDsportu skutečně povedla.

Proč dresy od DDsport?

DDsport má mnohaleté zkušenosti s výrobou dresů. Neustále přichází s vylepšenými kolekcemi pro jednotlivé sporty. Ve firmě vám jsou schopni pomoci s výběrem dresu i s jeho grafickým návrhem. Každý zakázka je archivována, takže je kdykoliv možný dotisk třeba i jen jediného kusu. Firma nabízí velice kvalitní a trvanlivý tisk ve kterém je možné použít i zářivé fluo barvy. Materiály dresů jsou příjemné a funkční.

Publikováno: 25. 02. 2021

Kategorie: Sport

Autor: Adam