Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Jak probíhá nadrozměrná přeprava těžkých nákladů a zásilek?

Tuzemští dopravci s dlouhodobě stěžují na nedostatek řidičů. Ale když člověk potřebuje, nakonec vždy vypátrá službu, která balík přepraví včas a za solidní cenu. Mnohem komplikovanější je přeprava zásilek a břemen s nálepkou „nadrozměrné“. V praxi se může jednat o zemědělskou či stavební techniku, a dokonce i části objektů. Jak taková nadrozměrná přeprava probíhá a kdo s ní má bohaté zkušenosti? Odborníků u nás není mnoho, nicméně kdo hledá, najde.

Pokud máte pocit, že se vás přeprava nadrozměrných zásilek týká, obraťte se na společnost Easy Logistics. Na limity se u ní příliš nehraje, respektive jimi jsou délka 22 m, šířka 6 m, výška 4,5 m a hmotnost 53 tun. Kromě přepravy v rámci České republiky se zabývá i mezinárodní dopravou nejen do zemí EU.

Nadrozměrná doprava začíná výběrem techniky

Nadrozměrná doprava vyžaduje delikátní přístup. Prvním krokem je proto výběr odpovídající techniky, s pomocí které zvládne zkušený řidič dané břemeno přepravit. Vozový a strojový park Easy Logistics čítá tahače, návěsy, podvalníky, jeřáby a další „fachmany“, jež nabízí různou tonáž, ložnou výšku a další specifické vlastnosti.

Plánování optimální trasy

Přeprava těžkých nákladů nemůže proběhnout po libovolné trase. Naopak se musí pečlivě naplánovat, aby se během ní nevyskytly žádné potíže. Mezi nejčastější omezení, se kterými se musí počítat, patří hmotnostní a výškové limity. Není výjimkou, když se musí před zahájením přepravy zajistit patřičná povolení. Samozřejmě se to týká i cest do cizích zemí – ty Easy Logistics administrativně zvládá s pomocí zahraničních partnerů.

Za volantem sedí mistři

Spedice nadrozměrných a těžkých zásilek není nic, co by zvládl nezkušený řidič. A právě tvoří tým Easy Logistics kovaní profesionálové, kteří si moc dobře uvědomují význam a složitost jejich práce. Často musí navíc řídit v noci, aby se při převozu narušil běžný provoz jen minimálně.

Teď ji víte, jak funguje přeprava těžkých zásilek. Poptat ji můžete na www.easylogistics.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *