Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dřevěné montované domy na klíč – nejrychlější způsob ke krásnému a úspornému bydlení

Rozhodli jste se pro vlastní bydlení a chcete bydlet v krásném, energeticky úsporném a ekologickém domě? V tom případě by vaše volba měla padnout na dřevostavbu, která se v posledních letech těší oblibě i u nás. V zemích severní a západní Evropy se je jejich výstavba běžná již velmi dlouho a v mnoha lokalitách dokonce jsou zastoupeny v mnohem větší počtu, než klasické zděné domy.

Důvody, které hovoří pro dřevostavby

Dřevěné rodinné domy mohou mít mnoho podob – od jednoduchého srubu až po velkou rodinnou vilu. Všechny typy dřevostaveb lze postavit v úsporném, pasivním i nízkoenergetickém standardu a ať už zvolíte kteroukoliv variantu, můžete se spolehnout na velmi nízké provozní náklady a příjemné mikroklima.

Dřevo, jakožto přírodní materiál, „dýchá“ a chlubí se perfektními izolačními vlastnostmi. Vyhřát dřevostavbu netrvá příliš dlouho a moderní eurookna zajistí, aby byl únik tepla minimální. V létě dřevěný dům funguje opačně a nedochází v něm k přílišnému přehřívání.

Dřevěné domy na klíč vynikají také rychlostí výstavby. Montují se z prefabrikovaných dílů, realizace trvá jen několik měsíců a lze ji provést během celého roku. Chcete-li bydlet ve svém opravdu rychle, vsaďte na dřevostavbu.

Argumentem, který je pro spoustu lidí rozhodující, je také přirozený vzhled dřeva. Dřevostavba perfektně zapadne do koloritu zahrady v bezprostřední blízkosti lesa, ale na druhou stranu vyzařuje harmonickým dojem také v klidné lokalitě na okraji města.

A jak je to s cenou? I ta váš mile překvapí. Výstavba domu ze dřeva není nákladná a pravděpodobně vás vyjde ještě levněji, než stavba klasického zděného domu.

Na co si dát pozor?

Vzhledem k tomu, že dřevěné domy na klíč nemají v České republice tradici, je velmi důležité vybrat stavební firmu, která má s jejich realizací zkušenosti. Předpokladem k tomu, aby váš nový dřevěný domov disponoval všemi výše zmíněnými vlastnostmi, je naprosto precizní provedení a dodržení všech moderních technologických postupů.

Mezi renomované stavební firmy, na které se můžete stoprocentně spolehnout, patří AZ WOOD a.s., která realizuje hrubé stavby i kompletní dřevěné montované domy na klíč, včetně projektové dokumentace a jednání se všemi zainteresovanými orgány. Ti z vás, kteří si nemohou dovolit kompletní výstavbu dřevěného domu z vlastní kapsy, zase ocení pomoc při zajištění financování.

AZ WOOD vám postaví moderní dřevěný bungalov, nebo vícepatrový dům. A přestože jde o typové domy, je možné jejich finální podobu do značné míry ovlivnit (např. dispozice místností, umístění příček…) a to dokonce v průběhu užívání.

Společnost AZ WOOD disponuje vlastním výrobním závodem, kde jsou jednotlivé díly odborně smontovány. Vysoká kvalita pracování dřevěné domy předurčuje k tomu, aby vydržely nejméně padesát let. Podívejte se na realizované zakázky na www.drevenedomynaklic.cz a rozhodněte se sami.