Čas na pořízení diáře na nadcházející rok je tu!

Čas na pořízení diáře na nadcházející rok je tu!

Většina z nás sice má telefon či tablet s plánovacím kalendářem. Ale ruku na srdce, není zapisování do klasického papírového diáře příjemnější? Vzít do ruky tužku, nalistovat stránku v diáři a zapsat si na ní vše, co uznáme za vhodné? A k tomu si i projít, co nás v následujících dnech čeká? Není to zkrátka stejné jako s klasickou papírovou knížkou? Její vůni čtečka jinými slovy nenahradí. Diáře se stále těší velkému zájmu. Obzvláště ty stylové, které do kabelky zkrátka patří. Spolu s telefonem, peněženkou, klíči a nezbytnými líčidly. Nevím, jak vy, ale u mě tomu tak je. Bez diáře se neobejdu, a to mám plánovací diář v chytrém telefonu.

Diář jako vázaná kniha

Krásné diáře najdete například v portfoliu renomovaného výrobce kalendářů, diářů a zápisníků, společnosti Helma 365, s.r.o. Její produktová řada diářů rozhodně stojí za pozornost. Na pohled nejenže snese srovnání s ručně vázanými knihami, ale především je velmi inspirativní. Věřte, že sny, s nimiž se takovému diáři svěříte, se určitě splní. Jaké máte možnosti? Jedním slovem nepřeberné.

Denní, nebo týdenní?

Jaký diář upřednostňujete? Malý diář A6, který se vám vejde do kabelky? Nebo o něco větší diář A5? Či spíše naopak velký diář A4, do něhož se zase všechno vejde? Zaznamenáváte si do svého diáře schůzky každý den? Pak zřejmě zvolíte denní diář. Pokud jen občas, postačující pro vás zřejmě bude týdenní diář.

Diáře všech barev

A jaká barva by se vám zamlouvala? V portfoliu největšího českého producenta výrobků s kalendáriem s roční produkcí čítající více než šest milionů kusů najdete snad všechny. Je libo klasika v podobě černého či hnědého diáře? Máte ji mít. Stejně jako diář neotřelých barev, jako je tyrkysová či starorůžová.

Počítejte se slevou!

Tyto jednobarevné diáře jsou nesmírně elegantní. A oblíbené mezi českými i světovými zákazníky. Do diářů Helma 365 si zapisují své poznámky obyvatelé dvaceti evropských zemí! A vy můžete být mezi nimi. Firmy mohou počítat s dvacetiprocentní slevou a ostatní po útratě vyšší než 365 korun zase nebudou platit za dopravu. Tak neváhejte!

Publikováno: 29. 08. 2020

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam