Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dům bez stavebního povolení? Jasně, mobilheim!

Stát se „nezávislým“ a přesunout se do vlastního bydlení je pro mnoho lidí zdánlivě nesplnitelný sen. Ceny nemovitostí nejsou zrovna zanedbatelné a ty starší potřebují obrovské investice. O energetické náročnosti starších domů se raději ani nezmiňujeme… Možnost bydlet ve svém a to dokonce velmi levně, ovšem přeci jen existuje a to v podobě mobilních domů neboli mobilheimů. Pamatujete si ještě na starší americké snímky, jejichž příbytky nebyly nepodobné větším karavanům? Nejlevnější mobilní domy skutečně karavany připomínají, ovšem dražší varianty si v ničem nezadají s chatkami nebo menšími rodinnými domky.

Pokud vás tato alternativa zaujala, obraťte se na společnost BIVAKHOMES s.r.o., která má v nabídce několik variant mobilheimů od předních světových výrobců. Společnost se zabývá prodejem mobilheimů několik let a kromě toho nabízí i jejich revitalizaci a zateplení.

Mobilní domy mají oproti klasickým nemovitostem obrovskou výhodu. Kromě mnohem nižší pořizovací ceny a rychlosti zabydlení, je to absence vyřizování stavebního povolení. Mobilheim není definován jako nemovitost a ve většině případů proto žádné požehnání od místních úředníků nebudete potřebovat. Obsahuje kompletní rozvody vody, odpadu, topení a elektroinstalace a výbavu odpovídající běžnému bytu. Materiály, ze kterých jsou mobilní domy vyrobeny, jsou velmi odolné a objekt je prakticky bezúdržbový.

Chcete bydlet celoročně? Žádný problém!

Mobilheimy se sice nejčastěji využívají k rekreačním účelům či jako dočasné ubytování, ovšem po menších úpravách v nich lze bydlet celoročně. BIVAKHOMES nabízí velmi žádanou službu v podobě revitalizace starších mobilních domů a následní zateplení. Zateplené domy odolají i extrémním mrazům a navíc jsou energeticky nenáročné a vypadají velmi esteticky. Cena bazarových mobilheimů je přitom až desetkrát nižší než cena zbrusu nového objektu. V případě, že se o „bydlení na kolečkách“ chcete dozvědět více, navštivte webové stránky bivakhomes.cz.