Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

JOKR – montáže nabízí špičkovou zdvihací techniku, ale také revize a školení jeřábníků

Hledáte spolehlivého dodavatele vysoce kvalitních jeřábů? Někoho, do svému sortimentu opravdu rozumí a nabídne vám komplexní služby se vším všudy? V tom případě se obraťte na společnost JOKR – montáže s.r.o., která se v oboru pohybuje již od roku 1991. Zajímá vás, proč spolupracovat právě s touto společností?

Důvěřujte odborníkům, kteří se v oboru pohybují více než 20 let

Společnost JOKR – montáže s.r.o. vznikla v roce 2010, ale její jednatel, pan Jiří Krýsl, zahájil činnost pod obchodním jménem JOKR již na počátku 90. let. Hlavní činností firmy je zajišťování komplexních dodávek a služeb v oboru zdvihacích zařízení, ale také související činnost v podobě revize a školení jeřábníků, zajištění projektové a přípravné dokumentace a výroba vlastních zdvihacích strojů.

Co to znamená pro vás? Vaše požadavky na kvalitní a profesionální zdvihací zařízení, které bude stoprocentně odpovídat vašim požadavkům, budou vyslyšeny. Společnost JOKR – montáže s.r.o. vám dodá zdvihací techniku, která vás nezradí a ni v nejnáročnějších podmínkách, postará se o její revize zdvihacích zařízení a jeřábů a v neposlední řadě zaškolí vaše pracovníky. Kvalitu služeb garantuje mezinárodní certifikát ČSN ISO 9001:2009.

Jakou techniku společnost JOKR – montáže s.r.o. vyrábí?

Produkce české firmy čítá zdvihací zařízení, sloupové a mostové jeřáby, kladkostroje, ale také vázací, závěsné a uchopovací prostředky. Veškerou techniku, která je součástí výrobního programu, montuje přímo na místě dle dispozic konkrétního pracoviště. Kompletní portfolium zařízení a služeb najdete na www.jokr-krysl.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte zeptat – společnost dbá na individuální přístup a ráda vám poskytne veškeré nezbytné informace. Jeřáby a zdvihací zařízení – výroba a revize se pod taktovkou českého specialisty vyplatí.