Kam pro rehabilitační, ortopedická a masážní lehátka?

Kam pro rehabilitační, ortopedická a masážní lehátka?

Bez masážního či rehabilitačního lehátka se neobejdou nejen nemocnice a soukromé ordinace, ale také maséři a fyzioterapeuti, provozovatelé wellness a kosmetických salónů. Vybrat správný model však není snadné a je třeba přihlédnout k plánovanému způsobu využití.

Lehátka pro maséry

Masážní lehátka jsou nedílnou součástí vybavení masérů. Musí být stabilní a zároveň velmi komfortní. Ideální je kombinace kovové konstrukce a příjemného lůžka. Nabídka čítá jednoduché typy s možností variabilního polohování a otvorem pro pohodlné uložení hlavy při masáži v horní části. Na své si však přijdou také náročnější maséři – pro ty jsou jako stvořená masážní lehátka s jedno nebo dvou motorovým pohonem a hydraulickým zvedáním výšky lehátka. Skládají se z několika členitých dílů, které lze libovolně polohovat. Dalším typem jsou speciální trakční lehátka s příjemným a snadno udržovatelným povrchem.

Lehátka pro nemocnice a ordinace

Vyšetřovací lehátka umožňují pohodlné uložení pacienta a snadný přístup lékaře k ošetřovaném místu. Sortiment vyšetřovacích lehátek zahrnuje různé typy, které jsou uzpůsobeny i pro specializované praxe. Kromě modelů s jednodušší konstrukcí jsou dostupné také jedno a dvou motorové varianty. Některá lehátka mají pojezdová kola pro jednodušší přesun. Vyšetřovací lehátka umožňují polohování pacienta do sedu i lehu. Ovládání je snadné a slouží k němu ruční a nožní ovladače. Polohování je možné i v jednotlivých sekcích. Konstrukce je pevná, povrch příjemný na dotek a snadno čistitelný.

Kde seženete kvalitní lehátka za dobrou cenu?

Ať už máte zájem o masážní, kosmetická, vyšetřovací nebo ortopedická lehátka, poohlédněte se po nich u tradičního výrobce RESI spol s.r.o. Česká firma nabízí široké spektrum lehátek pro různé typy provozů. Nabídku najdete na www.resi.cz.

Publikováno: 13. 04. 2017

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: masážní lehátka | ortopedická lehátka | rehabilitační lehátka