Ze slevových akcí je třeba vytěžit maximum

Ze slevových akcí je třeba vytěžit maximum

Na to, že na internetu běžně narazíme na nižší ceny služeb a zboží než v kamenných obchodech, jsme si za posledních několik let rychle zvykli. Spoustě z nás však doslova mezi prsty utíkají ještě výraznější slevy, na které prodejci poskytují slevové kupóny. Princip je jednoduchý – prodejce nebo poskytovatel služeb uvolní speciální kód, který lze použít při nákupu a výrazně ušetřit. Tedy pod podmínkou, že na něj natrefíte. Pokud každý den nekontrolujete všechny své oblíbené internetové obchody, pravděpodobně vám většina zajímavých akcí utekla. Sledovat desítky webů je zkrátka nereálné a právě proto vznikl projekt, díky kterému můžete mít všechny současné slevové kódy jako na dlani. Představujeme vám portál SlevovýKupon.net!  

Kdo šetří, má za tři

  SlevovýKupon.net je velmi zajímavý projekt, který ocení každý milovník výhodných nákupů. Hromadí se na něm slevové kupóny, které si můžete vytisknout a uplatnit v kamenné prodejně, ale i kódy, které uplatníte v rámci virtuálního nakupování v e-shopech. Aktuálně obsahuje téměř 800 kupónů a akcí, které můžete využít i vy.   Jednotlivé slevy lze hledat pomocí vyhledávače v hlavičce webu nebo se po nich poohlédnout v rámci konkrétního obchodu, specifické kategorie nebo města. U každé položky nechybí detailní informace o poskytované slevě a doba platnosti. Pro zobrazení kuponu/slevy se musíte registrovat, což nezabere více než minutu vašeho času. A ta za úsporu, která může dosahovat až několik desítek procent, stojí, nebo ne?  

Od teď už vám žádná akce neuteče!

  Nechcete-li se každý den zdržovat zkoumáním jednotlivých slev, nevadí. Uživatelé totiž mohou odebírat maily s nejzajímavějšími slevami. Každý týden vám do schránky dorazí informační newsletter, který vás upozorní na nejlepší akce. Nezapomínejte však na to, že téměř každý slevový kupón má omezenou dobu platnosti. Končící akce můžete sledovat přímo na hlavní straně webu.

Publikováno: 12. 03. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: slevové akce | slevové kódy | slevové kupony | slevovykupon.cz