Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Efektivní řešení pro růst svalů

Trpíte nedostatkem sebevědomí a rádi byste ho získali zpět? Podle psychologů je jedním z hlavních faktorů, které mají vliv na to, jak se cítíme, vzhled. Lidé, kteří jsou spokojení s tím, jak vypadají a nevyhýbají se pohledu do zrcadla jsou zpravidla mnohem spokojenější. Změna vizáže však netkví jen v návštěvě kadeřníka a koupi nového oblečení. Měla by se týkat především tělesné schránky. Připadáte si příliš tlustí či naopak hubení? Zapomeňte na „zázračné“ pilulky z reklamy a navštivte posilovnu. Zatněte svaly, začněte cedit pot a krev a za pár měsíců se dostaví první výsledky. S použitím vhodných suplementů dokonce o něco dříve.

Trápí vás stagnace svalů?

Princip nabírání svalové hmoty je jednoduchý. Během náročné fyzické aktivity se na jednotlivých svalových vláknech tvoří mikroskopické trhliny. Během regenerace dojde k jejich zacelení a svaly se mírně zvětší a na zátěž si zvyknou. Zvýšíte-li v rámci dalšího tréninku zátěž, bude se celý proces opakovat. V určitém momentu však nastane stagnace a bude vám připadat, že posilování k ničemu nevede. Nenechte se odradit, do podobné situace se dříve, nebo později dostane prakticky každý. Pomoci vám mohou kvalitní suplementy, které vašemu tělu dodají nový impuls. Ideálním pomocníkem jsou proteiny.

Proteiny – to nejlepší pro vaše svaly

Pohybujete-li se v posilovně delší dobu, jistě jste už slyšeli o proteinu. Proteinový nápoj slouží k rychlejšímu získání svalové hmoty a kvalitnější (kratší) regeneraci. K dostání jsou v mnoha variantách a vybrat si můžete podle chuti. Pestrý výběr vysoce kvalitních suplementů najdete na suplementy.cz. Součástí sortimentu nejsou pouze proteiny na růst svalů, ale i energetické nápoje, spalovače tuků, kreatin a mnoho dalších užitečných přípravků. Samozřejmostí jsou nízké ceny, rychlá dodací lhůta a detailní info u každého produktu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *