Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Elektronická cigareta – jediný způsob, jak kouřit mnohem zdravěji

O elektronických cigaretách se toho napsalo opravdu hodně. Aby také ne, ve světě kuřáků i nekuřáků způsobily malou revoluci. Díky své unikátní koncepci umožňují kouřit i bez nutnosti inhalace karcinogenních látek, tedy kouřit mnohem zdravěji. Jak je to vůbec možné? Princip je jednoduchý – u běžných cigaret dochází ke spalování tabáku, ale u e-cigarety k odpařování speciální tekutiny s obsahem nikotinu. Do těla dostanete pouze nikotin a vydechnete vodní páru, která je prostá jakéhokoliv zápachu. S tím se pojí i další výhoda elektronické cigarety – nesmrdí a tedy neobtěžuje okolí.

Za e-cigarety vděčíme pekingskému smogu

Elektronická cigareta se dostala na trh díky Olympijským hrám v Pekingu, kde měla snížit celkové množství zplodin. Tento záměr sice čínským vynálezcům nevyšel, ale na druhou stranu se zasadili o zařízení, které mnoha lidem doslova změnilo život. E-cigareta je totiž nejefektivnějším způsobem, jak postupně s kouřením úplně skončit, nebo ho alespoň výrazně omezit. Vtip je v tom, že přináší kuřákovi stejný požitek jako „pravá“ cigareta. Na první pohled vypadá stejně a stejně tak je na tom i chuťově.

Na napodobeninách rozhodně neušetříte

Jak už to tak u úspěšných zařízení, i e-cigareta se dočkala levných napodobenin, které se nemohou s originálními modely rovnat. Nejen, že nepřináší plnohodnotný požitek z kouření, ale navíc vydrží jen zlomek toho, co kvalitní výrobek. Napodobeniny sice bývají levnější, ale ve skutečnosti vám žádnou úsporu nepřinesou – budete je muset neustále obměňovat.

Mezi nejpopulárnější a zároveň nejvíce napodobované výrobky patří elektronická cigareta Ego, kterou vyrábí společnost Joyetech. Profesionální „e-kuřák“ je sice od originálu odliší velmi snadno – e-cigarety Joyetech se vyznačují vynikající kvalitou zpracování a celou řadou prvků, které se padělatelé neobtěžují (nebo nedokáží) napodobit. Nechcete-li riskovat, že naletíte podvodníkům, pořiďte si svou elektronickou cigaretu u prověřených prodejců. Jedním z nich je i eretko.cz, který nabízí pouze originální výrobky a příslušenství a to nejen v rámci e-shopu, ale i mnoha kamenných prodejen po celé České republice.