Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Přestěhovali jste se řešíte nové podlahy?

Tak už je to konečně tady, stěhovací vozy převezly všechny vaše důležité věci a vy jste se pustili do rekonstrukce nového bytu či domu. Pocit, kdy nevzhledného kutlochu vytváříte domov, je nenahraditelný. Už jste však přemýšleli nad tím, zda si necháte koberce, nebo si pořídíte novou podlahu? Pakliže patříte mezi příznivce moderního designu a chcete, aby vaše bydlení bylo v souladu s moderními trendy, koberce poputují do kontejneru a na zem zamíří krásná nová podlaha.

 

Nevíte si rady s výběrem? Hledáte-li kvalitní podlahy, které se vyznačují perfektním zpracováním, moderním designem a výhodnou cenou, mohly by vás zaujmout podlahy Parador. Výrobce nabízí široké spektrum řešení pro váš byt, které budou vyhovovat i těm nejvyšším požadavkům. Na parador.cz si můžete prohlédnout aktuální sortiment a vybrat si podlahu podle své chuti. Velmi oblíbené jsou masivní dřevěné podlahy, ale i levnější laminátové podlahy či obklady. Na výběr je celá řada dekorů a designových provedení, která lze sladit s jakýmkoliv typem interiéru.

 

Na webu naleznete nejen kontakty, ale také adresy showroomů, protože není nad to, podívat se na na podlahy na živo. Výhody, které mají dřevěné či laminátové podlahy oproti kobercům, jsou jasné. Je to především údržba – stačí přetřít a máte uklizeno. Navíc působí mnohem moderněji a útulněji. Trpíte-li zimomřivostí, pořiďte si podlahové vytápění a problém s chladnou podlahou vyřešíte jednou provždy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *