Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Přestěhovali jste se řešíte nové podlahy?

Tak už je to konečně tady, stěhovací vozy převezly všechny vaše důležité věci a vy jste se pustili do rekonstrukce nového bytu či domu. Pocit, kdy nevzhledného kutlochu vytváříte domov, je nenahraditelný. Už jste však přemýšleli nad tím, zda si necháte koberce, nebo si pořídíte novou podlahu? Pakliže patříte mezi příznivce moderního designu a chcete, aby vaše bydlení bylo v souladu s moderními trendy, koberce poputují do kontejneru a na zem zamíří krásná nová podlaha.

 

Nevíte si rady s výběrem? Hledáte-li kvalitní podlahy, které se vyznačují perfektním zpracováním, moderním designem a výhodnou cenou, mohly by vás zaujmout podlahy Parador. Výrobce nabízí široké spektrum řešení pro váš byt, které budou vyhovovat i těm nejvyšším požadavkům. Na parador.cz si můžete prohlédnout aktuální sortiment a vybrat si podlahu podle své chuti. Velmi oblíbené jsou masivní dřevěné podlahy, ale i levnější laminátové podlahy či obklady. Na výběr je celá řada dekorů a designových provedení, která lze sladit s jakýmkoliv typem interiéru.

 

Na webu naleznete nejen kontakty, ale také adresy showroomů, protože není nad to, podívat se na na podlahy na živo. Výhody, které mají dřevěné či laminátové podlahy oproti kobercům, jsou jasné. Je to především údržba – stačí přetřít a máte uklizeno. Navíc působí mnohem moderněji a útulněji. Trpíte-li zimomřivostí, pořiďte si podlahové vytápění a problém s chladnou podlahou vyřešíte jednou provždy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *