Pijte stylově!

Pijte stylově!

Většina z nás si nedokáže představit ráno bez oblíbeného nápoje. Káva, čaj, nebo pivo – proti gustu žádný dišputát. A co takhle si z téhle rutinní činnosti udělat zvláštní příležitost? Důležité není jen to, CO pijete, ale také Z ČEHO pijete. Díky netradičnímu hrníčku si nápoj vychutnáte mnohem intenzivněji. Ale nebudeme vás dlouho napínat, řeč bude o jedné z nejpopulárnějších kategorií známého e-shopu s dárky. Darkyla.cz je nabitý vtipnými, praktickými i luxusními dárky a jsou to právě hrníčky, likérky a pivní sklenice, které se těší největšímu zájmu.

Vždy vychlazené pivo a kávový striptýz

Milovníci zlatavého moku ocení ledovou pivní sklenici, díky které jim pivo nikdy nezteplá dříve, než ho stačí vypít. Princip je jednoduchý, mezi stěnami sklenice je kapalina, která po zmražení udržuje teplotu moku. Na své si přijdou i pánové, kteří milují přitažlivé ženské tvary. Pro ty je připraven svlékací hrniček. Stačído něj nalít teplou tekutinu a slečna, která je něm vyobrazena, odhodí stud a ukáže se v celé své kráse. Zamilované páry ocení hrníčky ve tvaru srdce a zarytí ekologové hrnek, na němž jsou vyobrazeny emise ovzduší CO2. Výběr je opravdu pestrý a každý si tak přijde na své. Hledáte-li netradiční dárek, pro který najde obdarovaný využití každý den, jste na správné adrese. Hrnky, pivní sklenice či likérky najdou uplatnění i jako vánoční dárky – nejsou drahé, ale nepůsobí lacině.

Hrníčky to nekončí

Darkyla.cz se neomezuje pouze na hrníčky, v nabídce najdete originální dárky všeho druhu. Všechny jsou rozděleny do příslušných kategorií, tedy např. dárek pro ženu, což značně usnadňuje výběr a šetří váš čas. Nízké ceny, téměř 40.000 kusů zboží skladem a rychlá dodací lhůta s možností osobního odběru v Praze či v Brně činí z Dárkyly ideální místo pro nákup dárků.

Publikováno: 26. 09. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dárek pro ženu | netradiční dárek | originální dárky | vánoční dárky