Erotické hračky jsou skvělým společníkem nejen do ložnice

Erotické hračky jsou skvělým společníkem nejen do ložnice

Chuť na sex vás přímo bolestně zmáhá, ale partner v nedohlednu? Nemusíte zoufat. Díky nepřebernému množství nejrůznějších sexuálních pomocníků si poradíte i bez něj. Stačí si z bohaté nabídky jen vybrat podle nálady a oddat se hrátkám.

Zkoumejte své vlastní tělo

Možná budete překvapeni kolik rozkoše dokážete dát samy sobě. Intimní chvilka nemusí být vždycky jen o páru, leccos člověk může objevit sám. A to i v sexu. Díky tomu, že erotické hračky zažívají v posledních letech obrovský boom je výběr obrovský. Začnete tedy tím, co vás láká. Pro příhodnou atmosféru sáhněte po afrodiziakálních přípravcích, lubrikanty se jistě budou také hodit. Pak už jen zalovte v moři vibrátorů, dild, umělých vagin či podtlakových pump a vzhůru k orgasmu.

Feromony pro muže přitáhnou tu správnou

Může se stát, že muž v určitém období propadne zoufalství kvůli nezájmu ze strany opačného pohlaví. Nebo nabude dojmu, že ho je prostě málo. Tady mohou pomoct feromony pro muže, které zaručeně fungují a jejich účinky jsou podloženy i vědeckými studiemi. Jsou tělu vlastní a způsobují pověstnou chemii mezi mužem a ženou, která vzniká právě díky tomu, že nás přitahuje ona neznámá vůně. V kombinaci se správným přístupem a ve správné chvíli dělají opravdové divy.

Vibrátory pro ženy jsou pořád v kurzu

Faktem je, že vibrátory pro ženy prošly obrovskou inovací. Nutno říct, že jim silně konkurují revoluční přístroje. Některé z nich díky jedinečné technologii dokáží dráždit klitoris podtlakovými vlnami, díky čemuž ženy zažívají silné orgasmy i několikrát za sebou. Na trhu se dokonce objevil pulsátor, který sice nevibruje, ale simuluje samotný akt přirážením. Pokud ovšem preferujete klasiku, zkuste aspoň pomocníky, který dokonale stimulují bod G. Rozkoš zaručená. Veškeré erotické pomůcky jsou nejen inovativní, ale taky z prvotřídních materiálů.

Publikováno: 17. 01. 2020

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam