Via SMS – recenze půjčky, která není podvod

Via SMS – recenze půjčky, která není podvod

Hledáte způsob, jak si bezpečně půjčit menší částku a nemáte čas na zdlouhavé a leckdy komplikované vyřizování klasické bankovní půjčky? V tom případě vsaďte na Via SMS půjčku, kterou poskytuje společnost Via SMS s.r.o. Zajímá vás, za jakých podmínek můžete získat až 12 000 Kč? Dostupnost, rychlost a transparentnost vás mile překvapí...

Parametry půjčky

Via SMS půjčka ihned spadá do rozrůstající se rodiny mikropůjček a jako taková má jejich typické vlastnosti. Za žádat o ni můžete z pohodlí domova a nebudete přitom muset prokazovat výši příjmu, hledat ručitele a nebo dávat do zástavy majetek. Úvěrový rámec činí 50 Kč až 12 000 Kč a napoprvé můžete zažádat o 4 500 Kč. Na vyšší částky mají nárok klienti, kteří dodrží smluvní podmínky a peníze vrátí včas. Doba trvání zápůjčky přitom trvá 1 až 30 dní (splátka je jednorázová v předem stanovený termín) a částku nestihnete uhradit včas, můžete si termín splatnosti za poplatek prodloužit až o 30 dní. Pozor! Půjčíte-li si napoprvé částku 1000 Kč, nebudete muset platit nic navíc. První půjčka je zdarma a bez úroků.

Vyřízení půjčky

Pokud bytostně nesnášíte vyřizování úvěrů na pobočce, pak je rychlá půjčka Via SMS určena právě pro vás. Vyřízení je opravdu bleskové a stačí, když na webových stránkách společnosti Via SMS s.r.o. nastavíte požadované parametry, vyplníte několik základních údajů a odešlete je ke schválení. O výsledku vás poskytovatel uvědomí SMS zprávou, ve které najdete aktivační kód (vložíte ho do svého nově založeného profilu na webu). Posledním krokem je zaslání 1 Kč na účet věřitele, ale nelekejte se, nejde o podvod, nýbrž bezpečnostní opatření, v rámci kterého si poskytovatel ověří vaší identitu. Požadované finanční prostředky obdržíte ihned poté, co se na účet Via SMS s.r.o. připíše zmíněná 1 Kč – nejčastěji do 15 minut.

Pro si vybrat právě Via SMS?

Via SMS půjčka není podvod ani lichva a úspěšně působí i v jiných evropských zemích. Fixní poplatky za poskytnutí půjčky jsou mírné v případě jakýchkoliv problémů můžete počítat s velmi vstřícným přístupem. Pokud vás zajímají další informace ohledně rychlé SMS půjčky, nebo o ni chcete rovnou zažádat, přečtěte si další informace na www.viasms.cz.
Pomohl vám dnešní článek? Máte s Via SMS půjčkou zkušenosti? Podělte se s námi o vaše názory a rádi je do recenze doplníme!

Publikováno: 25. 05. 2014

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: via sms podvod | via sms půjčka | via sms půjčka recenze | via sms zkušenosti