Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Via SMS – recenze půjčky, která není podvod

Hledáte způsob, jak si bezpečně půjčit menší částku a nemáte čas na zdlouhavé a leckdy komplikované vyřizování klasické bankovní půjčky? V tom případě vsaďte na Via SMS půjčku, kterou poskytuje společnost Via SMS s.r.o. Zajímá vás, za jakých podmínek můžete získat až 12 000 Kč? Dostupnost, rychlost a transparentnost vás mile překvapí…

Parametry půjčky

Via SMS půjčka ihned spadá do rozrůstající se rodiny mikropůjček a jako taková má jejich typické vlastnosti. Za žádat o ni můžete z pohodlí domova a nebudete přitom muset prokazovat výši příjmu, hledat ručitele a nebo dávat do zástavy majetek.

Úvěrový rámec činí 50 Kč až 12 000 Kč a napoprvé můžete zažádat o 4 500 Kč. Na vyšší částky mají nárok klienti, kteří dodrží smluvní podmínky a peníze vrátí včas. Doba trvání zápůjčky přitom trvá 1 až 30 dní (splátka je jednorázová v předem stanovený termín) a částku nestihnete uhradit včas, můžete si termín splatnosti za poplatek prodloužit až o 30 dní.

Pozor! Půjčíte-li si napoprvé částku 1000 Kč, nebudete muset platit nic navíc. První půjčka je zdarma a bez úroků.

Vyřízení půjčky

Pokud bytostně nesnášíte vyřizování úvěrů na pobočce, pak je rychlá půjčka Via SMS určena právě pro vás. Vyřízení je opravdu bleskové a stačí, když na webových stránkách společnosti Via SMS s.r.o. nastavíte požadované parametry, vyplníte několik základních údajů a odešlete je ke schválení. O výsledku vás poskytovatel uvědomí SMS zprávou, ve které najdete aktivační kód (vložíte ho do svého nově založeného profilu na webu). Posledním krokem je zaslání 1 Kč na účet věřitele, ale nelekejte se, nejde o podvod, nýbrž bezpečnostní opatření, v rámci kterého si poskytovatel ověří vaší identitu. Požadované finanční prostředky obdržíte ihned poté, co se na účet Via SMS s.r.o. připíše zmíněná 1 Kč – nejčastěji do 15 minut.

Pro si vybrat právě Via SMS?

Via SMS půjčka není podvod ani lichva a úspěšně působí i v jiných evropských zemích. Fixní poplatky za poskytnutí půjčky jsou mírné v případě jakýchkoliv problémů můžete počítat s velmi vstřícným přístupem.

Pokud vás zajímají další informace ohledně rychlé SMS půjčky, nebo o ni chcete rovnou zažádat, přečtěte si další informace na www.viasms.cz.

Pomohl vám dnešní článek? Máte s Via SMS půjčkou zkušenosti? Podělte se s námi o vaše názory a rádi je do recenze doplníme!