Erotický průmysl je díky pandemii na vzestupu. Lidé se doma chtějí bavit!

Erotický průmysl je díky pandemii na vzestupu. Lidé se doma chtějí bavit!

Pandemie s sebou přinesla strach, úzkost a deprese. Ale také nám ukázala, jak je důležitý sociální kontakt a lidské teplo. A ačkoliv se spousta oborů v důsledku krize doslova potácí na hranici existence, některé zažívají obrovský boom. Potvrdit to mohou především majitelé sexshopů, kteří v posledních týdnech zaznamenali značný nárůst objednávek. Mnozí uvádí i více než 30% skok oproti stavu před krizí. Češi nakupují ve velkých známých e-shopech i u menších regionálních prodejců.

Jaké erotické pomůcky jdou „na dračku“?

Prodejci se vesměs shodují, že zákazníci jeví zdaleka největší zájem o vibrátory ve všech možných provedeních. Následují oblíbené womanizery a pánské masturbátory. Nárůst objednávek však zaznamenali také v souvislosti s méně tradičními hračkami pro dospělé – velmi populární jsou především návleky na penis a připínací „strap-on“ penisy. Spokojení mohou být také provozovatelé stránek s lechtivým obsahem. Právě ty se totiž v době koronakrize těší ještě větší návštěvnosti. Jedním z důvodů je fakt, že mnohé známé servery nyní nabízí jinak zpoplatněný obsah zcela zdarma.

Obavy a stud z nákupu v sexhopu pominuly

S ohledem na množství objednávek je jisté, že doby, kdy se mnozí Češi za nakupování v sexshopech styděli, jsou dávno pryč. Prodejci garantují stoprocentně diskrétní dodávku zboží, které balí do nenápadných balíčků bez. Nikdo nemá šanci poznat, co se uvnitř nachází. Bez obav tak můžete potěšit blízkou osobu nevšedním dárkem v podobě dárkové erotické sady.

Chraňte své zdraví a nakupujte certifikované zboží

Erotické hrátky nabývají díky pomůckám zcela jiných rozměrů. Mohou v upadajícím milostném životě zažehnout jiskru, zpestřit všední rutinu a posílit vztah mezi partnery. Mějte však na paměti, že prioritou, a to zejména v dnešních dnech, je zdraví – nakupujte proto pouze certifikované produkty ze zdravotně nezávadných materiálů u prověřených prodejců.

Publikováno: 20. 04. 2020

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam