Připravte svůj šatník na jaro 2018: Jaké jsou současné trendy?

Připravte svůj šatník na jaro 2018: Jaké jsou současné trendy?

S příchodem jara nás čeká milá „povinnost“. Měli bychom obměnit šatník a pořídit si pár nových kousků, ve kterých ostatním ukážeme, že nám nejnovější trendy rozhodně nejsou cizí. Ale co konkrétně na jaře 2018 frčí? Připravili jsme pro vás souhrn nejdůležitějších poznatků, které vyplynuly z posledního New York fashion weeku. Protože kde jinde čerpat inspiraci, než na jedné z nejprestižnějších módních akcí?

Devadestáky a matchy-matchy

Pokud jste milovali módu 90. let, budou se vám nejnovější módní kolekce zamlouvat. Inspirace devadesátkami je více než patrná, a to především v souvislosti s barevným pojetím. Ještě zásadnější je však styl matchy-matchy, což jsou outfity pečlivě sladěné do jedné barvy nebo vzoru. Takže až budete nakupovat oblečení online, myslete na to!

Jaké barvy jsou in?

Barvou léta 2017 byla žlutá. Na podzim ji vystřídala červená. A jaro 2018? To patří sytě oranžové, která vyzařuje optimistickým dojmem a dodá vám tolik potřebnou energii a optimismus. Vhodně zvolené dámské oblečení tak může posloužit i jako prostředek pro překonání jarní únavy. Do popředí se dostávají také měděná a bronzová, zejména pak na saténu.

Podlehněte pruhům

Trendy jsou také proužky všem směrů. Svislé i šikmé pruhy jedou a rozhodně neuděláte chybu, když si pořídíte košili, halenku, tričko či rovnou celý komplet. V kurzu jsou především svislé a šikmé pruhy.

Pořiďte si šedý kostýmek

Alespoň jeden kostým by neměl chybět ani ve vašem šatníku. Ale jakou barevnou kombinaci zvolit? Nyní je in šedá s jemnou žíhanou či kostkovanou texturou.

Na své si přijde každý

Trendy pro letošní jaro samozřejmě počítají s květovanými vzory (především s orientálními žlutými a růžovými květy), třpytivými černými outfity v disco dekadentním stylu a v neposlední řadě s džínovinou. A kde dámské i pánské oblečení seženete? Pokud se chcete před ostatními blýsknout v exkluzivních módních kreacích, poohlédněte se po nich přes vyhledávač givo.cz. Právě zde totiž najdete aktuální nabídky všech významných značek na jednom místě. Ušetříte čas i peníze!

Publikováno: 24. 03. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: móda jaro 2018 | new york fashion week