Rozmazlujte své zaměstnance ­skvělou kávou – kávovar můžete získat zcela zdarma

Rozmazlujte své zaměstnance ­skvělou kávou – kávovar můžete získat zcela zdarma

Nenechte své zaměstnance odejít za lepší kávou. Kafe v práci zdarma patří mezi základní benefity, které byste měli svým zaměstnancům poskytnout. A nabídněte jim skutečně špičkovou kávu. Kávovar do firmy dostanete zdarma.

Nekupujte kávovar, kupujte službu

I ve vaší firmě se může vařit káva v top kvalitě z prestižního švýcarského kávovaru JURA. A dokonce jej nemusíte ani kupovat, ani pronajímat za peníze. Kávovar do firmy lze získat zcela zdarma, stačí se zavázat k odběru kávy. Nemusíte se bát, že budete muset kupovat nějakou předraženou kávu. Jeden šálek kávy vás vyjde zhruba na 7 Kč.

Pronájem kávovarů JURA v České republice nabízí TOPKAVOVARY

TOPKAVOVARY jsou největším prodejcem JURA kávovarů v České republice. Společnost kávovary prodává, nebo je pronajímá do firem – malých i velkých, i do různých státních institucí. Firma nabízí rovněž pronájem kávovaru zdarma. Už ve chvíli, kdy vypijete 10 šálků denně, máte možnost využít jedno z vhodných řešení. Platíte však každopádně vždy jen za odebranou kávu.

Káva až do firmy

Minimálním množstvím kávy, kterou musíte měsíčně odebrat, jsou tři kilogramy, a to po dobu 24 měsíců. Cena za kg kávy je bez DPH 650 Kč. Dodávaná káva je vždy výběrová a čerstvá. Praží se v katalánské pražírně ve Španělsku. Další benefit získáte po skončení smlouvy. Pokud po dvou letech smlouvu opět prodloužíte, získáte nový kávovar, ale starý vám zůstává.

Jak získat kávovar JURA zdarma?

V první řadě zvažte, kolik káv se u vás ve firmě denně připravuje. Jakmile podepíšete smlouvu, získáváte svůj první startovací kávový balíček. Následně vám pak firma každý měsíc doručí takové množství kávy, ke kterému jste se zavázali. Společnost v modelových případech na svých webových stránkách nabízí přesný popis kávovaru, který získáte při odběrů kávy na 10 šálku kávy denně, dále na 20, 30 a 50+.

Publikováno: 30. 11. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam