Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Rozmazlujte své zaměstnance ­skvělou kávou – kávovar můžete získat zcela zdarma

Nenechte své zaměstnance odejít za lepší kávou. Kafe v práci zdarma patří mezi základní benefity, které byste měli svým zaměstnancům poskytnout. A nabídněte jim skutečně špičkovou kávu. Kávovar do firmy dostanete zdarma.

Nekupujte kávovar, kupujte službu

I ve vaší firmě se může vařit káva v top kvalitě z prestižního švýcarského kávovaru JURA. A dokonce jej nemusíte ani kupovat, ani pronajímat za peníze. Kávovar do firmy lze získat zcela zdarma, stačí se zavázat k odběru kávy. Nemusíte se bát, že budete muset kupovat nějakou předraženou kávu. Jeden šálek kávy vás vyjde zhruba na 7 Kč.

Pronájem kávovarů JURA v České republice nabízí TOPKAVOVARY

TOPKAVOVARY jsou největším prodejcem JURA kávovarů v České republice. Společnost kávovary prodává, nebo je pronajímá do firem – malých i velkých, i do různých státních institucí. Firma nabízí rovněž pronájem kávovaru zdarma. Už ve chvíli, kdy vypijete 10 šálků denně, máte možnost využít jedno z vhodných řešení. Platíte však každopádně vždy jen za odebranou kávu.

Káva až do firmy

Minimálním množstvím kávy, kterou musíte měsíčně odebrat, jsou tři kilogramy, a to po dobu 24 měsíců. Cena za kg kávy je bez DPH 650 Kč. Dodávaná káva je vždy výběrová a čerstvá. Praží se v katalánské pražírně ve Španělsku.

Další benefit získáte po skončení smlouvy. Pokud po dvou letech smlouvu opět prodloužíte, získáte nový kávovar, ale starý vám zůstává.

Jak získat kávovar JURA zdarma?

V první řadě zvažte, kolik káv se u vás ve firmě denně připravuje. Jakmile podepíšete smlouvu, získáváte svůj první startovací kávový balíček. Následně vám pak firma každý měsíc doručí takové množství kávy, ke kterému jste se zavázali. Společnost v modelových případech na svých webových stránkách nabízí přesný popis kávovaru, který získáte při odběrů kávy na 10 šálku kávy denně, dále na 20, 30 a 50+.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.