FOLAXAN: Účinná prevence před nádorovými onemocněními

FOLAXAN: Účinná prevence před nádorovými onemocněními

Rakovina je strašák, o kterém se v poslední dekádě hovoří stále častěji. Statistiky hovoří jasně – během života se s ní setká každý třetí obyvatel České republiky a každý čtvrtý na ni zemře. V průměru jde o jednoho člověka každých 20 minut – Češi v počtu nemocných zaujímají přední místa v Evropě. A v případě rakoviny tlustého střeva jasně vedeme. Nádorové onemocnění však v průběhu života postihne úplně každého a se stoupajícím věkem narůstá pravděpodobnost zhoubného nádoru.

Alternativní léčba sklízí úspěchy

Léčba rakoviny je komplikovaná a tradiční metody často nejsou příliš efektivní. Nemocní lidé proto zkoušejí alternativní způsoby, které mnohdy spočívají v příjmu určitých potravinových doplňků s obsahem účinných látek. Většina přípravků bohužel projevy rakoviny nezmírní a některé dokonce zatěžují organismus. Populární doplněk stravy Folaxan mezi ně nepatří – svým unikátním složením si zasloužil značnou pozornost a pacienti s ním mají velmi pozitivní zkušenosti.

V doplňku stravy Folaxan jsou obsaženy tyto látky:

Vitis vinifera (réva vinná) – obsahuje antioxidant Resveratrol, který odbourává volné radikály a tlumí záněty. Cistus incanus (Cist šedavý) – opět silné antioxidační účinky a posílení obranyschopnosti. Boswellia serrata – pozitivní účinky při léčbě zánětů jsou známé již po několik staletí. Extrakt z Equisetum arvense (přeslička rolní) – hojivé účinky Folaxan má čistě přírodní složení a je perfektně vstřebatelný. Oproti jiným doplňkům stravy nijak nezatěžuje organismus a výrobce ho doporučuje konzumovat při léčbě i prevenci nádorových onemocnění, během ozařování, chemoterapie a aktivní protinádorové léčby. Přírodní přípravek je zároveň vhodný i po úspěšném zvládnutí nemoci, protože posiluje činnost imunitního systému, harmonizuje energetické bilance organismu a příznivě ovlivňuje psychiku.

Publikováno: 05. 07. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: folaxan recenze | folaxan zkušenosti