Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Proč jezdit ve starém, když můžete mít lepší za skvělou cenu?

Mysleli jste si, že vydrží v provozu navěky? Byla to jen otázka času, kdy se náklady za opravy vyšplhají do té míry, že bude ekonomičtější obměna. Ne, řeč není o partnerce/partnerovi, ale samozřejmě o vašem plechovém miláčkovi. Cítíte-li, že nadešel jeho čas, nečekejte a udělejte si radost novým autem. Anebo vám rozpočet nákup nového vozu nedovolí? Nevadí, doporučíme vám odborníky, kteří vám rádi podají pomocnou ruku. Vydejte se s námi do jihlavského autocentra AUTO MÁCA, které patří k nejvýznamnějším autorizovaným prodejcům na Vysočině.

Vyberte si z pestré nabídky nových i ojetých vozů

Společnost Máca s.r.o. působí na trhu od roku 1992 a nabízí prodej nových vozů Škoda, Seat a od roku 2009 také Fiat. V nabídce nechybí ani předváděcí vozy, které jsou okamžitě k dispozici a můžete si je vyzkoušet v rámci předváděcí jízdy. Máte-li zálusk na novou Škodu Octavii III, luxusní Superb, nebo třeba elegantní malý hatchback Seat Ibiza, neváhejte si pohrát s konfigurátorem a sestavte si svůj budoucí vůz přesně podle svých představ.

AUTO MÁCA myslí i na zákazníky, které zajímají ojeté vozy. Díky programu ŠKODA plus je koupě ojetiny bezpečnější a výhodnější, než u neautorizovaných prodejců. Žádný z automobilů nemá najeto více než 30 tis. Km (vozy jsou staré max. 18 měsíců) a můžete se spolehnout na perfektní stav (garantovaný certifikátem kvality), roční kontrolu zdarma a velmi zajímavé podmínky financování. Na vozy se navíc vztahuje čtyřletá záruka přímo od výrobce.

Autorizovaný servis není dražší, než nezávislý

Portfolio služeb ale prodejem nových a ojetých vozů teprve začíná. Jihlavské autocentrum provozuje také záruční a pozáruční servis a to i pro značky Volkswagen. Můžete se na něj obrátit s jakýmkoliv technickým problémem, nebo jen využít prodej náhradních dílů za skvělé ceny. Společnost Máca s.r.o. dokazuje, že autorizovaný autoservis může být levnější, než opravy u nezávislých servisů.

Podle studií jsou servisní náklady Škodovek velmi nízké

A rada na závěr. Pokud vás od koupě vozu značky Škoda nebo Seat odrazuje tvrzení korejské konkurence, podle níž jsou servisní náklady korejských vozů mnohem nižší, vyhledejte si výsledky nezávislých studií. Budete příjemně překvapeni. Inu, evropská kvalita se nezapře.