FORIN: Top dodavatel kvalitní pohonové techniky

FORIN: Top dodavatel kvalitní pohonové techniky

Pohonová technika je velmi specifický sortiment, a důsledný výběr dodavatele je proto velmi důležitý. Chcete-li mít jistotu, že zařízení ve vaší firmě dostanou kvalitní komponenty – a v případ potíží je snadno opravíte nebo obratem obdržíte náhradu, obraťte se na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a zajistí pro vás komplexní servis. Dobrou volbou je slovenská firma FORIN, která na trhu působí přes tři dekády a patří k předním subjektům ve svém oboru. Dlouhodobě s ní spolupracují klienti na Slovensku i v České republice, Německu, Polsku a v dalších evropských státech.

Sháníte převodovku? Stačí si vybrat

Nabídka mechanických převodovek je široká. Zahrnuje šnekové – závitovkové převodovky typů TS 031 444, TSN 030 444, ZAP, RI – RMI, NRV – NMRV, WI – WMI, UI - UMI či variantu s čelní předlohou CB – CR. Nechybí ani čelní převodovky AR – AM – AC, kuželové čelní převodovky OM – OR – OC, paralelní převodovky PM – PR – PC a v neposlední řadě planetové převodovky a převodovky do těžkého průmyslu RXP a RXO. S prázdnou neodejdou ani zájemci o mechanické variátory VM.

Spolehlivé přímočaré pohony

Nedílnou součástí portfolia produktů jsou přímočaré pohony TMP v širokém rozsahu výkonových parametrů. Mechanismy nachází využití napříč oblastmi, v rámci kterých je zapotřebí vykonávat kontrolovaný zdvih, posunutí nebo vyklápění. Konstrukce na bázi šnekového převodu má pravotočivé stoupání. Jednotky jsou standardně dodávány ve dvou základních provedeních: jako převod SP (axiální zdvih na jednu otáčku 1 mm) a převod L (axiální zdvih na jednu otáčku 0,25 mm). Na požádání je možná dodávka jednotky s jiným zdvihem. Na slovenskou společnost FORIN se můžete obrátit také s požadavkem na kvalitní a výkonný elektromotor značek SIEMENS či VELA. Kvalifikovaní prodejci vám s výběrem ochotně poradí a doporučí vhodnou variantu s ohledem na konkrétní požadavky.

Publikováno: 11. 12. 2019

Kategorie: Technika

Autor: Adam