Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

FORIN: Top dodavatel kvalitní pohonové techniky

Pohonová technika je velmi specifický sortiment, a důsledný výběr dodavatele je proto velmi důležitý. Chcete-li mít jistotu, že zařízení ve vaší firmě dostanou kvalitní komponenty – a v případ potíží je snadno opravíte nebo obratem obdržíte náhradu, obraťte se na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a zajistí pro vás komplexní servis. Dobrou volbou je slovenská firma FORIN, která na trhu působí přes tři dekády a patří k předním subjektům ve svém oboru. Dlouhodobě s ní spolupracují klienti na Slovensku i v České republice, Německu, Polsku a v dalších evropských státech.

Sháníte převodovku? Stačí si vybrat

Nabídka mechanických převodovek je široká. Zahrnuje šnekové – závitovkové převodovky typů TS 031 444, TSN 030 444, ZAP, RI – RMI, NRV – NMRV, WI – WMI, UI – UMI či variantu s čelní předlohou CB – CR. Nechybí ani čelní převodovky AR – AM – AC, kuželové čelní převodovky OM – OR – OC, paralelní převodovky PM – PR – PC a v neposlední řadě planetové převodovky a převodovky do těžkého průmyslu RXP a RXO. S prázdnou neodejdou ani zájemci o mechanické variátory VM.

Spolehlivé přímočaré pohony

Nedílnou součástí portfolia produktů jsou přímočaré pohony TMP v širokém rozsahu výkonových parametrů. Mechanismy nachází využití napříč oblastmi, v rámci kterých je zapotřebí vykonávat kontrolovaný zdvih, posunutí nebo vyklápění. Konstrukce na bázi šnekového převodu má pravotočivé stoupání. Jednotky jsou standardně dodávány ve dvou základních provedeních: jako převod SP (axiální zdvih na jednu otáčku 1 mm) a převod L (axiální zdvih na jednu otáčku 0,25 mm). Na požádání je možná dodávka jednotky s jiným zdvihem.

Na slovenskou společnost FORIN se můžete obrátit také s požadavkem na kvalitní a výkonný elektromotor značek SIEMENS či VELA. Kvalifikovaní prodejci vám s výběrem ochotně poradí a doporučí vhodnou variantu s ohledem na konkrétní požadavky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.