Hutní materiály a plasty od spolehlivého dodavatele

Hutní materiály a plasty od spolehlivého dodavatele

Univerzální pravidlo, které platí pro všechny obory podnikání, praví, že předpokladem úspěchu je dlouhodobá spolupráce se spolehlivým dodavatelem. Ale jak najít toho správného pro segmentu hutních materiálů a plastů? Jde o specifický sortiment, navíc náročný na skladování a manipulaci. I v České republice však působí firmy nabízející „just in time delivery“- dodávku materiálů „právě včas“, tedy v momentě, kdy to pro vás bude nejvýhodnější. Ušetříte díky tomu spoustu času i finančních prostředků.

Proč nakupovat hutní materiál u Primapolu?

Buďme konkrétní. Výše zmíněnou službu nabízí jeden z předních distributorů finálních produktů a polotovarů. Společnost Primapol vstoupila na trhu v roce 2004 a aktuálně drží skladem více než 20 tisíc položek (více než 3 tisíce tun materiálu). Primapol se drží jasné filosofie. Kromě toho, že zákazníkům dodává materiály přesně na čas, chce zároveň i „vyřídit vše najednou“. Díky tomu se dostala do pozice jedinečného dodavatele, díky kterému můžete posunout úroveň vašeho byznysu zase o kus dál.

Jaké produkty dodavatel nabízí?

Nabídka produktů je pestrá. Najdete v ní tyče z nerezové oceli a titanu, technické plasty, hliníkové slitiny a množství protipožárních produktů. Slitiny jsou k mání v obchodní i letecké kvalitě. Dodavatel sortiment průběžně rozšiřuje dle aktuálních potřeb klientů. Primapol skladuje materiály v moderně zařízených prostorách. Disponuje špičkovými technologiemi s vlastní potahovací linkou, automatickými kotoučovými pilami, pásovými pilami a dalšími stroji potřebnými pro zpracování materiálů na vysoké úrovni. Stálou kvalitu služeb garantují certifikace AS 9120 a ISO:9001:2008. Rozhodnete-li se spolupracovat se společností Primapol, dostane se vám individuálního přístupu. Firma svým zákazníkům nabízí široké spektrum doplňkových služeb včetně uskladnění, zpracování a dodávky materiálů. Chcete se dozvědět více? Pokračujte na www.primapol.cz.

Publikováno: 22. 03. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam