Fotokoutek je vítaným zpestřením každé párty či oslavy

Fotokoutek je vítaným zpestřením každé párty či oslavy

Způsobů, jak udělat ze zdánlivě obyčejné akce nezapomenutelnou událost, je poměrně dost. Bez ohledu na to, zda právě plánujete firemní večírek, zahradní párty, maturiťák, svatbu nebo něco úplně jiného, upřete pozornost na fotokoutek. Ještě jste o něm neslyšeli? Pak vězte, že právě díky němu posunete zábavu na další úroveň.

Co je to fotokoutek?

Znáte fotobudku? Nachází se v obchodních domech a můžete se v ní vyfotit s tím, že snímky dostanete na počkání. Fotokoutek funguje na podobném principu, ale je mnohem zábavnější a inovativnější. Budete potřebovat pouze 3×3 metry prostoru, přístup k elektrické síti (na vodu ani na dobré slovo nefunguje) a připojení k WiFi či 3G pro sdílení fotek online. Máte? Pak si můžete fotokoutek objednat a užít si s ním spoustu srandy.

Seznamte se s Fotopixlou

Jak vypadá ten ideální fotokoutek? K tomu nejlepšímu bezesporu patří Fotopixla – fotokoutek, který jako jediný disponuje profesionálním fotoaparátem Canon s rozlišením až 50 megapixelů. V kombinaci s profesionálním studiovým bleskem a softboxem (světelný difúzor pro měkčení světla) se můžete spolehnout na dokonalé snímky. Tiskne na vysoce kvalitní papíry se stálostí několik desítek let. Ovládání fotokoutku je snadné. Probíhá prostřednictvím velkého dotykového displeje (pořízení snímku) a zadního displeje, který slouží k tisku a sdílení fotek. Ano – obratem je pošlete na e-mail nebo Facebook.

Fotky z fotokoutku jsou jedinečné

V čem se liší fotky pořízené ve fotokoutku od normálních snímků? Máte možnost si vybrat z mnoha unikátních motivů pozadí, případně si nechat navrhnout něco na motivy vaší akce. Provozovatelé fotokoutku navíc nabízí množství atraktivních rekvizit, které v případě zájmu dovezou společně s fotokoutkem. Samozřejmě vám na přání vyrobí i rekvizity na míru. Chcete se dozvědět více a podívat se, jak snímky z fotokoutku vypadají? Pokračujte na www.fotopixla.cz.

Publikováno: 17. 03. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: fotobudka | fotokoutek