Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Stáhněte si do mobilu aplikaci, která vám najde nejlevnější taxi v Praze!

Dostat se z jednoho konce Prahy na druhý je bez vlastního vozu často až nadlidský úkol. A to zejména tehdy, když už dávno odbila půlnoc a všechna vozidla MHD zaslouženě odpočívají. Zbývá taxi, ale to by znamenalo obětovat nemalou částku v řádu minimálně několika set korun…

Objednejte si taxi snadno a rychle prostřednictvím speciální aplikace

Pokud vám výše popsaná situace věrně připomíná vaše pravidelné útrapy v hlavním městě, máme pro vás efektivní řešení. Vybírejte si pouze mezi nejlevnějšími taxislužbami a vaši peněženku nebude cestování tak bolet. Rada nad zlato, co říkáte? Otázkou je, kde sehnat kontakty na všechny levné taxikáře, kteří jsou momentálně v bezprostředním okolí místa, kde se zrovna nacházíte. Máte-li mobilní telefon s operačním systémem iOS (tedy Apple iPhone) nebo Android, můžete si zdarma stáhnout speciální aplikaci, která vám vyhledá nejbližší a zároveň nejlevnější taxi Praha.

 Stačí dva kroky a taxi je na cestě

Taxi aplikace je velmi jednoduchá a objednávku zvládnete ve dvou krocích. Stačí zadat svou aktuální polohu na mapě a potvrdit objednávku. Hned poté se vám zobrazí dostupné taxi, které vás vyzvedne a zaveze do cíle. Zadáte-li dopředu také cílovou adresu, vypočítá vám aplikace předběžnou cenu. Užitečná je i funkce předobjednávky, kterou oceníte vždy, když budete potřebovat taxi na určitou hodinu.

Hoďte problémy s odvozem za hlavu a stáhněte si taxi v mobilu hned teď!