Stáhněte si do mobilu aplikaci, která vám najde nejlevnější taxi v Praze!

Stáhněte si do mobilu aplikaci, která vám najde nejlevnější taxi v Praze!

Dostat se z jednoho konce Prahy na druhý je bez vlastního vozu často až nadlidský úkol. A to zejména tehdy, když už dávno odbila půlnoc a všechna vozidla MHD zaslouženě odpočívají. Zbývá taxi, ale to by znamenalo obětovat nemalou částku v řádu minimálně několika set korun...

Objednejte si taxi snadno a rychle prostřednictvím speciální aplikace

Pokud vám výše popsaná situace věrně připomíná vaše pravidelné útrapy v hlavním městě, máme pro vás efektivní řešení. Vybírejte si pouze mezi nejlevnějšími taxislužbami a vaši peněženku nebude cestování tak bolet. Rada nad zlato, co říkáte? Otázkou je, kde sehnat kontakty na všechny levné taxikáře, kteří jsou momentálně v bezprostředním okolí místa, kde se zrovna nacházíte. Máte-li mobilní telefon s operačním systémem iOS (tedy Apple iPhone) nebo Android, můžete si zdarma stáhnout speciální aplikaci, která vám vyhledá nejbližší a zároveň nejlevnější taxi Praha.

 Stačí dva kroky a taxi je na cestě

Taxi aplikace je velmi jednoduchá a objednávku zvládnete ve dvou krocích. Stačí zadat svou aktuální polohu na mapě a potvrdit objednávku. Hned poté se vám zobrazí dostupné taxi, které vás vyzvedne a zaveze do cíle. Zadáte-li dopředu také cílovou adresu, vypočítá vám aplikace předběžnou cenu. Užitečná je i funkce předobjednávky, kterou oceníte vždy, když budete potřebovat taxi na určitou hodinu.

Hoďte problémy s odvozem za hlavu a stáhněte si taxi v mobilu hned teď!

Publikováno: 18. 05. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: aplikace taxi | nejlevnější taxi praha | tax praha | taxi aplikace