Jak vybrat herní notebook

Jak vybrat herní notebook

DneZde už máte více prostoru a najdete zde notebooky na náročnější hry. V této cenové relaci hledejte buď procesory Intel Core i7 (s dodatkem U) nebo Intel Core i5 (s dodatkem Q). Grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX buď s 2 GB nebo 4 GB vlastní paměti.

Ukázkou velmi dobrého herního výkonu může být Lenovo Legion Y520, který má procesor Intel Core i5 (s dodatkem Q). Tento notebook se pyšní krásným herním designem, podsvícenou klávesnicí a dobrým zvukem, kdy hodně práce odvádí integrovaný subwoofer.

id="cenova-relace-neomezeno">Cenová relace „NEOMEZENO“

Chcete si užít maximum herních zážitků, nechcete notebook měnit každé 2 roky, když vyjde nejnovější a nejnáročnější hra? Tak tato cenová kategorie je právě pro Vás. Nejdete zde notebooky označené slůvkem „legendární“ či „kultovní“.

Může tím být na míru skládaný notebook značky Eurocom nebo např. Dell Alienware, který má snad vše, co byste si mohli přát. Určitě zde očekávejte 32 GB operační paměti, grafickou kartu s 8 GB (někdy i 2 grafické karty) a ty nejvýkonnější procesory Intel Core i7.

Někdo zastává názor, že na hraní her je lepší stolní počítač. A ano je, pokud jej nemusíte přenášet. Někdy je zase lepší variantou herní konzole. Někdy ale prostě chcete a potřebujete přenosné zařízení nejen na hry. A co Vy, už máte herní notebook, nebo budete teprve vybírat?

Publikováno: 29. 03. 2020

Kategorie: Technika

Autor: Adam