Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

GALLISTL – INTERIÉRY: Truhláři se zlatými českými ručičkami

Bydlíte v jihočeském regionu a pohráváte si s myšlenkou na renovaci bydlení? V tom případě se pohodlně usaďte a pozorně čtěte. Chcete-li, aby budoucí podoba vašeho domova předčila veškerá očekávání, obraťte se na truhlářství České Budějovice / Český Krumlov – GALLISTL – INTERIÉRY. Hledáte-li někoho s pověstnými zlatými českými ručičkami, v případě truhlářů rozhodně nešlápnete vedle. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, spolehněte se na stoprocentní výsledek.

Od drobných úprav až po kompletní rekonstrukci bydlení

Truhlářství Český Krumlov / České Budějovice provádí široké spektrum činností od A do Z. Skutečně nezáleží na tom, zda potřebujete přivrtat poličku nebo zrekonstruovat celý dům či byt. Spolehněte se na individuální přístup, svědomitě odvedenou práci a odborné poradenství, které vám přijde vhod vždy, když si nebudete vědět rady. Buďme však trochu konkrétnější…

Firma GALLISTL – INTERIÉRY provádí pokládku podlah, a to plovoucích, vinylových, korkových, PVC a koberců. Díky mnohaletým zkušenostem truhláři skvěle odhadnou, který typ podlahové krytiny plně vyhoví vašim požadavkům. Zároveň provádí renovace a opravy starších dřevěných podlah a parket.

Toužíte-li po nové kuchyni, nechte si ji zpracovat na míru. Truhláři přihlédnou ke specifickému charakteru interiéru a vytvoří pro vás jedinečné prostředí, ve kterém bude příprava jídla potěšením. To samé platí o výměně starého umakartového bytového jádra.

Truhlářská výroba zahrnuje také nábytek, interiérové i vchodové dveře, schodiště a další prvky. V rámci exteriéru pak terasy a pergoly. Veškeré projekty jsou realizovány za pomocí moderních technologií, čemuž odpovídá kvalita i vizuální stránka hotového díla.

Sháníte hodinového manžela? Máte ho mít!

A to není zdaleka vše. Firma GALLISTL – INTERIÉRY zajišťuje také služby hodinového manžela, které spočívají v drobných opravách, navíc bez příplatku za práci o víkendu. Chcete-li se dozvědět další informace a získat cenovou kalkulaci na míru, pokračujte na www.gallistl-interiery.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.