GALLISTL - INTERIÉRY: Truhláři se zlatými českými ručičkami

GALLISTL - INTERIÉRY: Truhláři se zlatými českými ručičkami

Bydlíte v jihočeském regionu a pohráváte si s myšlenkou na renovaci bydlení? V tom případě se pohodlně usaďte a pozorně čtěte. Chcete-li, aby budoucí podoba vašeho domova předčila veškerá očekávání, obraťte se na truhlářství České Budějovice / Český Krumlov – GALLISTL – INTERIÉRY. Hledáte-li někoho s pověstnými zlatými českými ručičkami, v případě truhlářů rozhodně nešlápnete vedle. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, spolehněte se na stoprocentní výsledek.

Od drobných úprav až po kompletní rekonstrukci bydlení

Truhlářství Český Krumlov / České Budějovice provádí široké spektrum činností od A do Z. Skutečně nezáleží na tom, zda potřebujete přivrtat poličku nebo zrekonstruovat celý dům či byt. Spolehněte se na individuální přístup, svědomitě odvedenou práci a odborné poradenství, které vám přijde vhod vždy, když si nebudete vědět rady. Buďme však trochu konkrétnější... Firma GALLISTL – INTERIÉRY provádí pokládku podlah, a to plovoucích, vinylových, korkových, PVC a koberců. Díky mnohaletým zkušenostem truhláři skvěle odhadnou, který typ podlahové krytiny plně vyhoví vašim požadavkům. Zároveň provádí renovace a opravy starších dřevěných podlah a parket. Toužíte-li po nové kuchyni, nechte si ji zpracovat na míru. Truhláři přihlédnou ke specifickému charakteru interiéru a vytvoří pro vás jedinečné prostředí, ve kterém bude příprava jídla potěšením. To samé platí o výměně starého umakartového bytového jádra. Truhlářská výroba zahrnuje také nábytek, interiérové i vchodové dveře, schodiště a další prvky. V rámci exteriéru pak terasy a pergoly. Veškeré projekty jsou realizovány za pomocí moderních technologií, čemuž odpovídá kvalita i vizuální stránka hotového díla.

Sháníte hodinového manžela? Máte ho mít!

A to není zdaleka vše. Firma GALLISTL – INTERIÉRY zajišťuje také služby hodinového manžela, které spočívají v drobných opravách, navíc bez příplatku za práci o víkendu. Chcete-li se dozvědět další informace a získat cenovou kalkulaci na míru, pokračujte na www.gallistl-interiery.cz.

Publikováno: 06. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: truhlářství české budějovice | truhlářství český krumlov