Jak na vánoční úklid? Úklidová firma vám ušetří spoustu času a starostí

Jak na vánoční úklid? Úklidová firma vám ušetří spoustu času a starostí

Blíží se Vánoce, ale to vám zřejmě připomínat nemusíme. Ale jestlipak jste si již vytvořili časový harmonogram, který vám poslouží při plánování veškerých činností souvisejících s předvánoční přípravou domácnosti? Rozhodně do něj nezapomeňte zaznamenat vánoční úklid, který svým rozsahem nemá daleko do toho jarního. Není divu, že ho většina hospodyněk nesnáší a odkládá takzvaně na poslední chvíli. Jste na tom podobně a máte strach, že letos nedáte svůj domov do pořádku včas? V tom případě vám přijdou vhod služby firmy Rodina v pohodě s.r.o., která nabízí kompletní úklidové služby. Společnost Rodina v pohodě zajišťuje široké spektrum služeb, které souvisí s chodem domácnosti. Jedná se o jednorázové i pravidelné hlídání dětí, péči o seniory i o domácí mazlíčky. V neposlední řadě také o komplexní péči o domácnost, kancelář nebo celou firmu. V dnešním článku se budeme soustředit na úklid domácností. Co pro vás mohou odborníci udělat a proč byste se měli obrátit právě na ně?

Úklid domácnosti přijde vhod každému, kdo má v plánu příjemnější činnosti

V prvé řadě si sepište seznam všech činností, které budete muset v rámci vánočního úklidu vykonat. Nemusíte se stydět za to, že svůj domov neudržujete po celý rok ve 100% stavu. Je pochopitelné, že po každodenním stresu v práci nemáte dost energie na to, abyste mohli drhnout podlahu, čistit všechna zákoutí od prachu a vůbec pravidelně dělat všechny ty nepříjemné věci, které si raději odbudete během vánočního úklidu. úklid domácností praha

Úklidová firma se vygruntuje každičký centimetr vašeho domova

Jenomže co když je výše zmíněný seznam až příliš obsáhlý? Máte-li pocit, že vše nemůžete stihnout, povolejte do zbraně profesionály. Ušetříte spoustu času, který strávíte mnohem příjemněji – třeba výletem na vánoční trhy. Navíc je více než pravděpodobné, že nikdy nedosáhnete takového výsledku, jako zkušená úklidová četa, která disponuje moderním vybavením a speciálními čistícími prostředky. A jistě by se našly i další důvody, proč svěřit úklid domácnosti někomu jinému... Buďme tedy trochu konkrétnější. V čem spočívají úklidové služby, které zajišťuje firma Rodina v pohodě? Běžný úklid, ať už jednorázový nebo pravidelný, obsahuje setření prachu, vyčištění podlahových krytin, úklid koupelny a sociálního zařízení, vytřídění a vynesení odpadků, stlaní postelí a převléknutí ložního prádla, čištění kuchyňské linky a v případě potřeby i další úkony dle specifických požadavků klienta. Například zalévání květin. věšení záclon a závěsů nebo žehlení. Vás však bude zajímat generální úklid, který je jako stvořený pro období před vánočními svátky. Jedná se o velký a precizní úklid, po jehož dokončení bude váš byt či dům vypadat jako nový. Pracovníci se postarají o mytí oken a žaluzií, úklid skříní, kompletní úklid koupelny a kuchyně, mytí dveří a stěn, vyleštění a impregnace podlahové krytiny, péče o záclony a další úkony, které jim zadáte. Může se jednat i o vyčištění stropních svítidel, odmrazení lednice apod.
Společnost Rodina v pohodě nezajišťuje jen úklid domácností Praha - působí v celé České republice!

Proč se obrátit právě na Rodinu v pohodě?

Tak co vy na to? Líbí se vám představa, že přenecháte úklid domácnosti někomu jinému? Možná si jen pořád nejste jistí, proč se obrátit právě na společnost Rodina v pohodě. Přesvědčit by vás mohl individuální přístup, vstřícnost a naprostá diskrétnost. Je přirozené, že nechcete, aby se po vaší domácnosti pohyboval „kde kdo“, a proto vás potěší, že všichni zaměstnanci prochází pečlivým výběrem na základě kvalitních referencí a poté se průběžně účastní školení. O svůj majetek se bát nemusíte. Zaměstnanci jsou při práci velmi opatrní a v případě jakékoliv nehody počítejte s náhradou – společnost je pojištěna na částku 9,5 mil. Kč. A co ne nejlepší? Firma Rodina v pohodě pracuje nepřetržitě a můžete se na ni obrátit kdykoliv. Další informace najdete na www.rodinavpohode.cz.