Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Dětská zábava se neobejde bez prolézaček a skluzavek

Moderní doba naučila děti hrát videohry na počítačích, tabletech a různých herních konzolích. Školáci se podrobně vyznají v telefonech a dalších zařízeních. I tak každé dítě ví, že ta nejlepší zábava je venku na hřišti. Jen si představte všechny ty prolézačky, houpačky a skluzavky. Kdo by jim odolal? Hřiště se neustále modernizují a zvyšují se nároky na bezpečnost. Bohužel ne každý má hřiště poblíž domu, a tak nezbývá, než dojíždět kilometry daleko. Nabízí se však ještě jedna možnost: Co byste řekli na soukromé dětské hřiště doma na zahradě?

Dětská hřiště od tradičního výrobce

Prolézačky a další zábavné prvky si skutečně můžete pořídit i vy, a to třeba v obchodě Skluzavky.cz. Jedná se o ryze českou firmu, která si dává záležet na kvalitě a bezpečnosti. Zároveň dbá na to, aby byly herní prvky pro děti maximálně atraktivní a dlouho udržely jejich pozornost.

Nabídka obsahuje vše, na co byste si vy nebo děti mohli vzpomenout. Dominantou jsou bezesporu skluzavky. Ty dělají dětem radost už sto let – a jejich oblíbenost rozhodně neklesá. Malým dětem pořiďte krátkou skluzavku, školákům, kteří touží po větším dobrodružství, dopřejte prudší skluzavky o délce až 3 m. V nabízeném sortimentu najdete i tobogany, které se podobají těm z aquaparků. Kdo by nechtěl mít takový tobogán neustále k dispozici?

Dětská hřiště potřebují také prolézačky a houpačky a pískoviště. Věděli jste, že úkolem těchto herních prvků není jen pobavit? Stejně tak jsou důležité pro správný vývoj dětí. Rafinované prolézačky rozvíjejí obratnost i myšlení a schopnost řešení problémů. Děti si na hřišti rozvíjejí tělesné a mentální dovednosti.

Nezapomeňte na dětský domeček!

Oceňovány jsou také dětské domečky. Nabízí tolik možností, jak si hrát! Děvčatům poskytnou přístřeší pro jejich rodinu, chlapci v něm zase najdou vojenský či zálesácký úkryt. Vymyslet se toho dá skutečně hodně. Domečky se vyrábějí ze dřeva nebo plastu. Některé jsou vhodné do interiéru.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *