Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Garážová vrata DoorHan změní garáž k nepoznání

Plánujete stavět garáž či uvažujete nad její rekonstrukcí? Tak či onak, určitě se vám bude hodit tip na pořádná garážová vrata, která upoutají nejen svým designem, užitnými vlastnostmi, ale také cenou. Co si budeme nalhávat, tak pro mnoho zákazníků hraje největší roli. Pokud chcete dát své garáži punc exkluzivity, zaměřte se na garážová vrata DoorHan. Ty skutečně změní vaší garáž k nepoznání a stane se rázem středem pozornosti. Ale vše pěkně popořádku.

 

Máte pocit, že je vám v garáži zima či vnímáte příliš ulici jako příliš hlučnou? Zamýšleli jste se někdy nad tím, že ve vině mohou být stará garážová vrata? Pokud vaše garážová vrata pamatují automobily jako je škoda 100 či dokonce legendární eMBéčko, nejspíše bude na čase poslat je na zasloužený odpočinek. Pokud vám leze krkem nutnost neustále vystupovat a nastupovat do auta kdykoliv chcete někam jet, budete potřebovat plně automatizovaná vrata. Vy je prostě musíte mít!

 

Sekční vrata DoorHan jsou ideálním řešením pro všechny, kteří mají omezený rozpočet a zároveň hledají vysoce kvalitní garážová vrata, která vydrží opravdu dlouho. Vrata DoorHan jsou vyráběna v Kadani, takže vlastencům zaplesá srdce. Díky automatizovanému procesu výroby vrat jsou vrata DoorHan nejen kvalitně zpracována, ale také levnější, než konkurenční vrata. Zde skutečně platí, že nejdražší neznamená nejlepší.

 

Vrata Doorhan jsou k dispozici ve dvou základních variantách. Pro garáže s nízkým nadpražím jsou vhodná garážová vrata RSD 01, pro klasické garáže pak RSD 02. Ty mohou být instalovány prakticky kdekoliv. Samozřejmostí jsou vrata na míru, která budou perfektně pasovat do Vaší garáže. Výrobce přistupuje ke všem vratům individuálně a přizpůsobí se Vašim požadavkům.

 

Co se vzhledu týče, vyberou si i perfekcionisté, kteří musí mít vrata dokonale sladěny s garáží či rodinným domkem. Na výběr je až 250 kombinací, při čemž můžete vybírat z hladkých povrchů, imitace dřeva, stucca a mnoha typů panelů, ze kterých jsou dveře složeny. Plechy jsou důmyslně pospojovány tak, že se mezi nimi netvoří tepelný most a nepromrzají na spojích. Výplň je tvořena polyuretanovou pěnou, která skvěle izoluje.

 

Sekční vrata DoorHan potěší všechny, kteří si zakládají na estetice, funkčnosti, ale také nízké ceně. Vyberte si vrata přesně podle svého gusta a dopřejte Vašemu plechovému miláčkovi útulný příbytek.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *