Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Desigual – španělský temperament pro milovníky originální módy

Z duše nenávidíte univerzalitu a rádi jste středem pozornosti? Pak určitě uznáte, že dostat se do hledáčku všech kolemjdoucích lidí příliš mnoho práce nedá. Ideálním prostředkem, jak na sebe upozornit, je oblečení. Stačí netradiční barevná kombinace proložená nevkusným doplňkem a můžete si být jistí že z vás ostatní nespustí oči. Je to tiž rozdíl být vidět a stát se lvem, respektive lvicí salonu. Pro všechny, kteří touží vyniknout jsme proto připravili malou ochutnávku ze světa módy. Zaměřili jsme se na populární španělskou značku Desigual, která sklízí úspěchy po celé Evropě.

Když se odlišit, tak stylově

Oblečení Desigual je perfektním příkladem toho, že i méně tradiční a pestrobarevná móda nemusí být nevkusná a už vůbec ne kýčovitá. Desigual patří mezi nejprestižnější značky a každý módní guru o ní hovoří jako o malém uměleckém dílu. Nemůžeme, než souhlasit. Nevídaná kombinace hravých motivů, svěžesti a moderního designu dělá z oblečení opravdu atraktivní záležitost. Na rozdíl od jiných prestižních brandů však Desigual zaujme i kvalitou zpracování. Neplatíte totiž jen za „značku“, ale za oblečení, které dobře vypadá a dlouho vydrží jako nové.

DIFFERENTfashion.cz – tak trochu jiné oblečení

Sehnat nejnovější kolekce a to navíc za příjemnou cenu, však není vždy jednoduché. Čeští prodejci zatím (nepochopitelně) výrobce poněkud přehlížejí a milovník módy se proto musí spokojit s předraženým zbožím, případně si jej objednat ze zahraničí. A právě proto doporučujeme internetový obchod differentfashion.cz, který funguje již od roku 2008. Jak napovídá sám název, prodejce se specializuje na méně tradiční oblečení, mezi kterým samozřejmě nechybí ani španělská vlajková loď Desigual. DIFFERENT fashion je oficiálním distributorem a přináší pro zákazníky celou řadu akcí a zajímavých slev. Mimo to pořádá módní přehlídky a společenské události. Jak jinak, než ve znamení módy, kterou sám nabízí.

Toužíte-li se odlišit a zároveň určovat směr, jakým se bude móda ubírat minimálně několik příštích let, neváhejte a objednejte si z pohodlí domova kousky, které vás opravdu zaujmou. Těšit se můžete nejen na Desigual, ale i voňavé boty Melissa, boty CROCS, válenky EMU, sortiment luxusních značek Scotch and Soda a další netradiční záležitosti. Máte se na co těšit!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *