Když hledáte vhodné stavební jeřáby, pomůže Uplifter

Když hledáte vhodné stavební jeřáby, pomůže Uplifter

Prodej, servis a půjčovna manipulační techniky, zdvihací techniky, vakuové techniky a stavebních jeřábů – to je portfolio sortimentu služeb Uplifter. Pojďte si vybrat, nebo si nechte poradit nejvhodnější řešení pro váš problém.

Prodej i pronájem stavebních jeřábů

Záběr sortimentu společnosti Uplifter v oblasti manipulační techniky je skutečně široký. Firma je proto velice oblíbená u zákazníků, a to nejen v České republice, ale též na Slovensku, v Polsku a v Německu. Pochlubit se může nejširší nabídkou jeřábů na trhu, nových i použitých. Přes 18 let je Uplifter spolehlivým partnerem velkých konglomerátů a firem, ale i drobných podnikatelů. Zákazníci oceňují, že si nemusí stavební jeřáby vždy pouze kupovat. Využívanou službou je půjčovna jeřábů, jež šetří firmám náklady na nákup vlastního zařízení, které nepotřebují do stálého provozu. Ať již si stavební jeřáb od Uplifter koupíte, nebo pronajmete, vždy je k dispozici kvalitní, spolehlivý a rychlý servis pro případ závad, ale i řešení nečekaných situací. Zákaznická péče je u Uplifter na nejvyšší úrovni. Jakékoliv vybavení, které k jeřábu potřebujete, máte do dvou hodin. Firma jej takto rychle dokáže doručit kamkoliv v rámci České republiky. Pobočky v ČR má Uplifter v Praze a v Brně, na Slovensku v Bratislavě.

Sortiment stavebních jeřábů

Nejžádanějším sortimentem bývají stavební minijeřáby. Vynikají univerzálností a kompaktností. Mají nosnost do 8 tun a výšku háku až 25,5 m. Velice snadno se přemísťují na místo použití. Jsou opatřeny přepínacími motory, takže lze využívat jak diesel, tak elektro. Jeřáby tak můžete používat s nulovými emisemi a za zcela minimalizované hladiny hluku. Hodí se pro použití v interiéru i v exteriéru. Mobilní jeřáby firmy jsou druhou kategorií stavebních jeřábů. Zvládají práci s nákladem až 90 tun. Přináší kombinaci výhod, které umí nabídnout velké stroje s podpěrou a současně vysokozdvižné vozíky. Mají bateriový pohon a velice tichý chod. Přívěsné jeřáby se hodí pro stavby a umožňují vykonávat různé práce bez nutnosti stavět lešení. Honosí se velkou všestranností a bezpečností.

Publikováno: 26. 04. 2020

Kategorie: Technika

Autor: Adam