Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Podnikání

REISSWOLF – služba skartace ve městě Plzeň

Říká se, že na velikosti nezáleží. Na velikosti firmy v souvislosti s archivací a likvidací dokumentů tedy rozhodně. Ať už stojíte v čele významné společnosti nebo malé firmy, musíte dbát na bezpečnost svých dat a dokumentů. Ve finále totiž nezáleží na tom, zda někdo zneužije data malé nebo velké firmy – vždy jde o velmi nepříjemný problém, který může dostat do svízelné situace vás i vaše klienty. Zajímají vás rizika spojená s nedbalým nakládáním s daty a způsoby jak jejich skartaci efektivně vyřešit?

Nepotřebné dokumenty nevyhazujte!

Souhrnným a poněkud obecný termín „dokumenty“ zahrnuje smlouvy, databáze, strategické plány a další zdroje informací. Dokumentace může mít tištěný nebo elektronický charakter, což je ale v praxi úplně jedno. Nepostaráte-li se o důslednou likvidaci, data skončí v nesprávných rukou. Vyhodit nepotřebné archivy do kontejneru proto rozhodně nedoporučujeme.

V případě malého archivu lze dokumenty průběžně třídit a skartovat je pomocí kancelářského skartovacího stroje. Za pár let však může archiv vyrůst do obřích rozměrů, což skartování svépomocí poněkud zkomplikuje. Existuje možnost, jak se důvěrných informací zbavit tak, aby k nim nikdo neměl přístup? Jistě, že ano. Obraťte se na specializované společnosti, které se o vše postarají za vás.

Vyřešte problémy se skladováním a likvidací dokumentů

Předpokládáme, že vyžadujete diskrétnost a maximální profesionalitu. Tu vám může nabídnout společnost REISSWOLF, která patří k evropské špičce. Komplexní portfolio služeb zahrnuje skartaci tištěných a elektronických dokumentů, ale také služby související s archivací dokumentů. Potřebujete-li aktivně využívat prostory, které momentálně slouží jako archiv, jednoduše je svěřte odborníkům z firmy REISSWOLF. Ti se postarají o jejich průběžné třídění a v případě potřeby také o převod do elektronické podoby.

REISSWOLF působí v celé České republice. Zajímá-li vás skartace v okolí vašeho města, pokračujte na některém z následujících odkazů: