Přehledné online účetnictví a fakturace zdarma

Přehledné online účetnictví a fakturace zdarma

Staráte se o vedení svého účetnictví svépomocí a využíváte speciální software, který však nevyhovuje vašim představám? Program může být příliš složitý a práce v něm zabírá mnoho času, nebo naopak neobsahuje funkce, které jsou pro vás nezbytné. Chcete-li předejít zbytečným komplikacím a zároveň se vyhnout nutnému přechodu na dražší software, můžete využít online aplikaci sucto.cz, která slouží k vedení jednoduchého účetnictví a vytváření faktur. Je zcela zdarma a vzhledem k neustálému vývoji se můžete do budoucna těšit na další užitečné funkce, které jsou typické pro placený software tohoto typu.

Proč právě vedení účetnictví na sucto.cz ?

Fakt, že je vedení online účetnictví a fakutrace zdarma, není pro většinu uživatel rozhodující. Přihlédneme-li však k hlavním výhodám, jako je mnoho nadstandardních funkcí a jednoduché uživatelské rozhraní, bude nám jasné, proč je mezi živnostníky a malými firmami, tak populární. Sucto.cz zvládá automatické generování formuláře přiznání k DPH a podkladů k daňovému přiznání, obsahuje knihu jízd, peněžní deník či kalendář. Stejně zajímavá je i online fakturace, která vám ušetří spoustu času. Chcete vystavit fakturu a mít jistotou, že obsahuje všechny náležitosti? Na sucto.cz to zvládnete během minuty. Faktura online lze následně odeslat na mail nebo exportovat. Provozovatel tohoto účetnictví zdarma je registrován u Úřadu pro ochranu bezpečnostních údajů a vy se tak nemusíte bát, že budou vaše data zneužita.

Přístup více uživatelů

V rámci aplikace sucto.cz můžete nastavit přístup více uživatelů na jednu účetní agendu a rozdělit jednotlivé funkce. Vy sami nastavíte uživatelské role a umožníte pracovníkům využívat pouze specifické části programu. Na sucto.cz se lze přihlásit s jakéhokoliv moderního zařízení, které je vybaveno prohlížečem webových stránek (takže nejen počítače, ale také tablety či mobilní telefony) a máte tak ke svému účetnictví přístup 24 hodin denně.