Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Přehledné online účetnictví a fakturace zdarma

Staráte se o vedení svého účetnictví svépomocí a využíváte speciální software, který však nevyhovuje vašim představám? Program může být příliš složitý a práce v něm zabírá mnoho času, nebo naopak neobsahuje funkce, které jsou pro vás nezbytné. Chcete-li předejít zbytečným komplikacím a zároveň se vyhnout nutnému přechodu na dražší software, můžete využít online aplikaci sucto.cz, která slouží k vedení jednoduchého účetnictví a vytváření faktur. Je zcela zdarma a vzhledem k neustálému vývoji se můžete do budoucna těšit na další užitečné funkce, které jsou typické pro placený software tohoto typu.

Proč právě vedení účetnictví na sucto.cz ?

Fakt, že je vedení online účetnictví a fakutrace zdarma, není pro většinu uživatel rozhodující. Přihlédneme-li však k hlavním výhodám, jako je mnoho nadstandardních funkcí a jednoduché uživatelské rozhraní, bude nám jasné, proč je mezi živnostníky a malými firmami, tak populární. Sucto.cz zvládá automatické generování formuláře přiznání k DPH a podkladů k daňovému přiznání, obsahuje knihu jízd, peněžní deník či kalendář. Stejně zajímavá je i online fakturace, která vám ušetří spoustu času. Chcete vystavit fakturu a mít jistotou, že obsahuje všechny náležitosti? Na sucto.cz to zvládnete během minuty. Faktura online lze následně odeslat na mail nebo exportovat. Provozovatel tohoto účetnictví zdarma je registrován u Úřadu pro ochranu bezpečnostních údajů a vy se tak nemusíte bát, že budou vaše data zneužita.

Přístup více uživatelů

V rámci aplikace sucto.cz můžete nastavit přístup více uživatelů na jednu účetní agendu a rozdělit jednotlivé funkce. Vy sami nastavíte uživatelské role a umožníte pracovníkům využívat pouze specifické části programu. Na sucto.cz se lze přihlásit s jakéhokoliv moderního zařízení, které je vybaveno prohlížečem webových stránek (takže nejen počítače, ale také tablety či mobilní telefony) a máte tak ke svému účetnictví přístup 24 hodin denně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *