Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

GASPLAN – komplexní služby v oblasti plynárenství

Hledáte spolehlivou společnost, která se zabývá plynofikací? Obraťte se na GASPLAN s.r.o., která na trhu působí více, než dvacet let. Původní firma Vladimír Žižka – Gasplan se v roce 1999 transformovala na současný GASPLAN s.r.o. a v roce 2004 rozrostla o další společnost GASPLAN CZ s.r.o. (není plátcem DPH). GASPLAN nabízí služby v oboru plynárenství a to především na inženýrskou a projektovou činnost ve výstavbě. Vzhledem k dlouhodobému působení v oboru se může pochlubit celou řadou zvučných referencí, jako je hlavní zpracovatel projektových dokumentací pro Jihočeskou plynárenskou a.s., E.ON České Budějovice atd. GASPLAN za dobu své existence vyhotovil a realizoval více než 1000 projektů a příští může být ten váš.

Činnost společnosti GASPLAN

Jak jsme již zmínili v úvodu, GASPLAN s.r.o. má značný rozsah působnosti v oblasti projektových prací i inženýrské činnosti. Zároveň provádí dozorování staveb a poradenskou činnost. V rámci projektových prací se GASPLAN zabývá vysokotlakými (VTL), středotlakými (STL) a nízkotlakými (NTL) plynovody. Provádí plošnou plynofikaci měst a obcí, rekonstrukce VTL a STL regulačních stanic, ale také studie plynofikací či gazifikaci obcí a měst. V rámci inženýrské činnosti pak projednávání navrhovaných staveb s orgány státní a územní správy, identifikace stavbou dotčených pozemk, uzavírání smluv o smlouvách s budoucími majiteli apod.

Dozorování staveb a poradenská činnost

GASPLAN provádí i autorský dozor v oboru technologická zařízení staveb, technický dozor investora. V rámci poradenské činnosti poskytuje informace o možnostech a podmínkách připojení na plynovodní síť, jakožto i výběr nejvhodnějšího druhu a způsobu vytápění a přípravy TUV. GASPLAN vám pomůže zvolit nejvhodnější plynové spotřebiče a také jejich umístění. Další doplňující informace ohledně činnosti společnosti a kompletní reference najdete na gasplan.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.