Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Toužíte po perfektním nábytku, který nepodléhá trendům?

Výběr nábytku je při zařizování bydlení stěžejní v podstatě máte dvě možnosti. Tou první je nábytek, který jde ruku v ruce s aktuálními trendy a druhou variantu představuje nadčasová klasika, která se neokouká ani po letech. Nechcete-li se za pár let octnout ve stejné situaci, vsaďte na časem prověřenou kvalitu v podobě nábytku z masivu. Dřevo nám věrně slouží od nepaměti a i v pravěku byl první nábytek právě z tohoto materiálu.

Kvalitní, odolný a krásný – takový je nábytek z masivu

Nábytek z masivu má spoustu výhod, o kterých byste si v případě jiného materiálu mohli nechat zdát. Je velmi pevný, stabilní a odolný a vydrží velmi dlouho v původním stavu. Případné škrábance a jiné drobné vady na kráse lze velmi jednoduše odstranit a voila – opět bude vypadat jako nový.

Nábytek si samozřejmě nevybíráme jen na základě odolnosti, ale také podle toho, jestli dobře vypadá. A právě to je jedna z dalších předností dřeva – postele, stoly či komody z masivu sluší každému typu interiéru. Skutečně nezáleží na tom, jestli vybíráte nábytek do moderní novostaby nebo dobové chaloupky. S nábytkem z masivu zkrátka nemůžete šlápnout vedle!

Stolek

Ty nejlepší kousky pochází z Itálie

Samozřejmě platí, že není masiv jako masiv a i v případě tohoto sortimentu můžete narazit na méně kvalitní kousky. To ovšem neplatí o italském nábytku z masivního ořechu, který jsme objevili v e-shopu www.nabytekzorechu.cz. Provozuje ho obchodní společnost Petr Šístek a jde o originální zakázkově vyráběné skvosty, které si zamilujete na první pohled. U jiných českých prodejců ho nenajdete, což mu dává punc exkluzivity.

Italský nábytek z masivu svůj původ nezapře – nechybí mu šarm a je propracovaný do posledního detailu. Ať už máte spadeno na sedací soupravu, šatní skříně, komody, noční stolek nebo postele, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu a dokonalý design. Nepřehlédněte ani speciální sady retro nábytku a dobového malovaného nábytku, který vás oslní stylovými pastelovými barvami.

Není co dodat, jedině nábytek z masivu odolá častým změnám trendů a bude vám věrně sloužit i několik desítek let…