Úklid a ostraha firemních prostor? Obojí delegujte na profesionály, ušetříte čas i peníze

Úklid a ostraha firemních prostor? Obojí delegujte na profesionály, ušetříte čas i peníze

Velký objekt či budova – velké starosti. Oplatí se majitelům administrativních budov, obřích center či výrobních provozů řešit úklid, ostrahu a další služby související s provozem objektu vlastními silami? Spíše ne. Personální náklady jsou vysoké, nevyplatí se ani pořizování drahé techniky, třeba zrovna úklidové. Ideálnějším řešením je najmout si profesionály na provozní správu nemovitostí.

Co čekat od podobných firem?

Čím více dílčích činností je firma v oblasti provozní správy nemovitostí schopna na profesionální úrovni nabídnout, tím lépe. Minimalizují se tak náklady a majiteli či provozovateli objektu to šetří rovněž čas při jednání s různými subjekty. Snadněji se též zajistí posloupnost různých prací v objektu. Nejčastější kombinací služeb je úklidový servis a ostraha objektů. Jsou však i firmy, které umí nabídnout mnohem více. Společnost Hondl Global Services s několika pobočkami po republice nabízí již full servis v oblasti provozní správy nemovitostí – administrativních budov, průmyslových objektů, kulturních center, zdravotnických zařízení, stavebních firem, office center, autosalonů, hotelů, obchodů i logistických objektů a skladů. Součástí kompletní nabídky jsou úklidové práce, včetně komplexního hygienického servisu, ostraha objektů, údržba zeleně, řešení odpadového hospodářství, energetický management budov, technologické čištění, zajišťování manuálních a pomocných prací v rámci tzv. Temporary Help služeb i kompletní management objektů. Hondl Global Services pro své zákazníky zajišťuje veškeré služby v režimu 24/7, tedy kdykoliv – včetně nočních hodin, víkendů a svátků.

Úklidový servis v nejvyšší kvalitě

Hondl Global Services nabízí úklid v celé škále objektů. S vlastní nejmodernější úklidovou technikou firma zajišťuje čištění supermarketů, hotelů, administrativních budov, výrobních prostor, hal i skladů. Nejde jen o pravidelný úklid, ale i o nárazové práce většího rozsahu nebo o speciální čistící práce: generální a speciální úklidy, čištění koberců, průmyslových podlah, ošetřování podlahových ploch, mytí oken, prosklených ploch, fasád i čištění výrobních linek a strojního vybavení firem.

Publikováno: 03. 11. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam