Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Videozážitek: Nechte si z fotek a videí sestříhat jedinečnou kompozici – nyní akce – sleva 50 %

Dovolená, to je perfektní ukázka relativity času. Doba, po kterou se na ni těšíme, se jeví jako nekonečná, ale samotný průběh se jeví jako krátký okamžik. Přitom platí přímá úměra – čím lepší dovolená, tím rychleji uteče… S tím bohužel nikdo nic nenadělá, ale na druhou stranu si lze zážitky uchovat alespoň v podobě profesionálně sestříhaného videa. Líbilo by se vám, kdyby pro vás někdo z fotografií a videosekvencí sestříhal unikátní domácí video, které vám vždy připomene ty nejkrásnější momenty?

Co je to videozážitek?

Videozážitek.cz je služba, která nabízí profesionální střih domácího videa z fotek a videí. Samozřejmě se nemusí jednat jen o dovolenou, ale o jakýkoliv zážitek, který chcete mít zdokumentovaný. Co takhle několikaminutové video dokumentující postupný růst vašich dětí? Sestřih momentek z oslavy narozenin, promocí nebo třeba svatby? Je to jen na vás – stačí dodat materiál a zbytek nechat na profesionálech.

Proč platit za něco, co byste možná zvládli i sami?

Domácí video si samozřejmě můžete vytvořit sami a zcela zdarma. Budete však potřebovat speciální software a spoustu kreativity. Některé programy na střih a zpracování videa jsou dostupné i jako freeware, ale nečekejte zázraky. Výsledek bude mít do profesionálního zážitkového videa daleko.

A co vaše soukromí, je služba bezpečná?

Další pochybnosti mohou nastat v souvislosti s představou, že se „někdo“ dostane k vašim soukromým fotografiím a videím. Ani to by vás nemělo odradit, protože provozovatelé služby garantují naprosto profesionální a diskrétní jednání. Mimo to – když si necháte vyvolat fotky nebo vyrobit fotoknihu, je to to samé v bledě modrém… Video se k vám dostane pomocí úložiště v elektronické podobě. Nikde nebude zveřejněno!

Co dodat závěrem? Čas sice zastavit nemůžete, ale máte možnost uchovat jedinečné chvíle v podobě domácího videa. Videozážitek.cz je služba, kterou si zamilujete a budete ji využívat pravidelně. A pozor – objednáte-li si sestřih domácího videa do konce března 2016, získáte 50% slevu na video z materiálu do 10 minut. Nezapomeňte zadat heslo „sleva23“!

Stále máte pochybnosti? Podívejte se na ukázky zpracovaných zážitků na YouTube a udělejte si obrázek sami!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *