Videozážitek: Nechte si z fotek a videí sestříhat jedinečnou kompozici - nyní akce - sleva 50 %

Videozážitek: Nechte si z fotek a videí sestříhat jedinečnou kompozici - nyní akce - sleva 50 %

Dovolená, to je perfektní ukázka relativity času. Doba, po kterou se na ni těšíme, se jeví jako nekonečná, ale samotný průběh se jeví jako krátký okamžik. Přitom platí přímá úměra – čím lepší dovolená, tím rychleji uteče… S tím bohužel nikdo nic nenadělá, ale na druhou stranu si lze zážitky uchovat alespoň v podobě profesionálně sestříhaného videa. Líbilo by se vám, kdyby pro vás někdo z fotografií a videosekvencí sestříhal unikátní domácí video, které vám vždy připomene ty nejkrásnější momenty?

Co je to videozážitek?

Videozážitek.cz je služba, která nabízí profesionální střih domácího videa z fotek a videí. Samozřejmě se nemusí jednat jen o dovolenou, ale o jakýkoliv zážitek, který chcete mít zdokumentovaný. Co takhle několikaminutové video dokumentující postupný růst vašich dětí? Sestřih momentek z oslavy narozenin, promocí nebo třeba svatby? Je to jen na vás – stačí dodat materiál a zbytek nechat na profesionálech.

Proč platit za něco, co byste možná zvládli i sami?

Domácí video si samozřejmě můžete vytvořit sami a zcela zdarma. Budete však potřebovat speciální software a spoustu kreativity. Některé programy na střih a zpracování videa jsou dostupné i jako freeware, ale nečekejte zázraky. Výsledek bude mít do profesionálního zážitkového videa daleko.

A co vaše soukromí, je služba bezpečná?

Další pochybnosti mohou nastat v souvislosti s představou, že se „někdo“ dostane k vašim soukromým fotografiím a videím. Ani to by vás nemělo odradit, protože provozovatelé služby garantují naprosto profesionální a diskrétní jednání. Mimo to – když si necháte vyvolat fotky nebo vyrobit fotoknihu, je to to samé v bledě modrém… Video se k vám dostane pomocí úložiště v elektronické podobě. Nikde nebude zveřejněno! Co dodat závěrem? Čas sice zastavit nemůžete, ale máte možnost uchovat jedinečné chvíle v podobě domácího videa. Videozážitek.cz je služba, kterou si zamilujete a budete ji využívat pravidelně. A pozor – objednáte-li si sestřih domácího videa do konce března 2016, získáte 50% slevu na video z materiálu do 10 minut. Nezapomeňte zadat heslo „sleva23“! Stále máte pochybnosti? Podívejte se na ukázky zpracovaných zážitků na YouTube a udělejte si obrázek sami!

Publikováno: 29. 02. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: sestřih domácího videa | videozážitek