Halové systémy s.r.o. nabízí víc než jen dokonalou střechu pro dům nebo halu

Halové systémy s.r.o. nabízí víc než jen dokonalou střechu pro dům nebo halu

Střecha nad hlavou patří mezi to nejdůležitější, co máme. A to nejen doma, ale i v práci. Hledáte-li někoho, kdo se zhostí opravy vaší děravé střechy nebo rovnou opláští celou halu, obraťte se na společnost HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. Firma, která v oboru působí více než deset let, svou činnost započala v roce 2002 a postupně rozšířila portfolio služeb tak, aby uspokojila nejnáročnější klienty. Působí jako dodavatel kompletního opláštění, nabízí projekční a poradenskou činnost a zajišťuje související montážní práce. V nabídce krytin narazíte na hliník a plech, minerální plech, PUR panely a nezbytné klempířské doplňky. Mimo jiné vyrábí vlastní trapézové plechy a realizuje haly (i lehké ZED haly), opláštění, střechy, trapézy, C kazety a PUR panely.

Objevte výhody PUR panelů

PUR panely (polyuretanové panely) patří mezi moderní stavební prvky a narazíte na ně v mnoha rozličných provedeních. Jsou velmi variabilní a využívají se jako vnější opláštění, dodatečné zateplení, střešní krytina, ale také k opláštění kontejnerů, mrazírenských a chladírenských boxů. Skládají se z dvou pásů, které vyplňuje polyuretanová pěna a je to právě důmyslná konstrukce, díky které perfektně izolují a zabraňují nadměrnému úniku tepla. Jsou velmi lehké a zbytečně nezatěžují konstrukci objektu.

Perfektní střecha z trapézových plechů

Nízká hmotnost není výsadou PUR panelů – chlubí se jí také trapézové plechy, které právem patří mezi nejoblíbenější střešní krytiny. Jejich využití je opět velmi pestré a mimo střešních plášťů je můžete vidět i jako obkladové prvky, materiály pro výrobu garáží, oplocení a kontejnerů či konstrukce ztraceného bednění. Společnost HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. nabízí volitelnou šířku, barvu a typ profilu, což ocení každý, pro koho je důležitá nejen funkčnost, ale také estetika. Téměř identické vlastnosti mají i hliníkové střešní krytiny, které jsou navíc ještě odolnější a nerezaví. Odborníci HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. jsou známí individuálním přístupem a vždy se snaží nabídnou co nejefektivnější řešení. Zvučné reference jsou zárukou perfektně odvedené práce. Chcete mít jistotu, že vše proběhne podle plánu? Začněte s profesionály spolupracovat i vy.

Publikováno: 30. 12. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: halové systémy | hliníkové střešní krytiny | PUR panely | trapézové plechy