Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Halové systémy s.r.o. nabízí víc než jen dokonalou střechu pro dům nebo halu

Střecha nad hlavou patří mezi to nejdůležitější, co máme. A to nejen doma, ale i v práci. Hledáte-li někoho, kdo se zhostí opravy vaší děravé střechy nebo rovnou opláští celou halu, obraťte se na společnost HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. Firma, která v oboru působí více než deset let, svou činnost započala v roce 2002 a postupně rozšířila portfolio služeb tak, aby uspokojila nejnáročnější klienty. Působí jako dodavatel kompletního opláštění, nabízí projekční a poradenskou činnost a zajišťuje související montážní práce. V nabídce krytin narazíte na hliník a plech, minerální plech, PUR panely a nezbytné klempířské doplňky. Mimo jiné vyrábí vlastní trapézové plechy a realizuje haly (i lehké ZED haly), opláštění, střechy, trapézy, C kazety a PUR panely.

Objevte výhody PUR panelů

PUR panely (polyuretanové panely) patří mezi moderní stavební prvky a narazíte na ně v mnoha rozličných provedeních. Jsou velmi variabilní a využívají se jako vnější opláštění, dodatečné zateplení, střešní krytina, ale také k opláštění kontejnerů, mrazírenských a chladírenských boxů. Skládají se z dvou pásů, které vyplňuje polyuretanová pěna a je to právě důmyslná konstrukce, díky které perfektně izolují a zabraňují nadměrnému úniku tepla. Jsou velmi lehké a zbytečně nezatěžují konstrukci objektu.

Perfektní střecha z trapézových plechů

Nízká hmotnost není výsadou PUR panelů – chlubí se jí také trapézové plechy, které právem patří mezi nejoblíbenější střešní krytiny. Jejich využití je opět velmi pestré a mimo střešních plášťů je můžete vidět i jako obkladové prvky, materiály pro výrobu garáží, oplocení a kontejnerů či konstrukce ztraceného bednění. Společnost HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. nabízí volitelnou šířku, barvu a typ profilu, což ocení každý, pro koho je důležitá nejen funkčnost, ale také estetika. Téměř identické vlastnosti mají i hliníkové střešní krytiny, které jsou navíc ještě odolnější a nerezaví.

Odborníci HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. jsou známí individuálním přístupem a vždy se snaží nabídnou co nejefektivnější řešení. Zvučné reference jsou zárukou perfektně odvedené práce. Chcete mít jistotu, že vše proběhne podle plánu? Začněte s profesionály spolupracovat i vy.