Tisk etiket nachází využití napříč všemi obory

Tisk etiket nachází využití napříč všemi obory

Máte za to, že klasickým samolepícím etiketám odzvonilo? Jistě, žijeme v době digitalizace, ale přesto si buďte jisti tím, že samolepky stále hrají významnou roli. A to nejen v maloobchodní sféře, ale také v segmentu elektroniky, farmacie, kosmetiky či automotive. Možná v některé z oblastí podnikáte i vy a v takovém případě vás o důležitosti etiket přesvědčovat nemusíme. Raději vám představíme někoho, kdo se výrobou zabývá již dvacet let a může vám nabídnout bohaté zkušenosti, kvalitu a v neposlední řadě i velmi zajímavou cenu.

Samolepící etikety mohou mít různou podobu

Společnost SVS s.r.o. sídlí v Karlštejně a vyrábí samolepící etikety v mnoha variantách. Role, ve kterých se samolepky vyrábí, lze opatři kovoražbou, značkou pro nevidomé nebo nápisem v Braillovu písmu. Etiketa může obsahovat také termovrstvu (termolosy) nebo stírací vrstvu (stírací losy). Ať už si však vyberete kterékoliv řešení, vždy se můžete spolehnout na perfektní ostrost, vynikající krytí a odolnost.

SVS dodává výrobky i pro velké firmy

Pro SVS je prioritou kvalita, což dokazují úspěšně realizované projekty, které se zasloužily o další vývoj technologie značení výrobků. Jakost současného sortimentu potvrzují četné certifikáty a samozřejmě i reference spokojených zákazníků. Patří k nim například VARTA Automotive International, Henkel ČR nebo Astrid Cosmetics a další významní hráči. SVS vyrábí průmyslové samolepící etikety pro automotive, kosmetiku, elektroniku a farmacii. Výroba některých specifických typů není jednoduchá – etikety, které se využívají v průmyslu, musí být odolné a originální. V praxi musí odolávat nepříznivému počasí a dalším faktorům, které by mohly nepříliš kvalitní samolepky velmi rychle znehodnotit. Pokud vás spolupráce s renomovanými odborníky zaujala z firmy SVS, zamiřte na www.svs.eu, kde najdete další informace. Mimo jiné i atraktivní video z výrobního procesu. Tisk etiket stojí za shlédnutí!

Publikováno: 10. 11. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: etikety | tisk etiket