Recenze: Díky HighSky Brokers můžete obchodovat na světových burzách i vy

Recenze: Díky HighSky Brokers můžete obchodovat na světových burzách i vy

Vydělávat z pohodlí domova nebo lehátka na vyhřáté pláži musí být neskutečně osvobozující... Zavřete oči a zkuste si to představit. Zapnete si notebook, tablet nebo chytrý telefon a pustíte se do toho. Kdykoliv a kdekoliv. Pokud vás představa něčeho podobného provází již od nepaměti a zároveň máte kladný vztah k obchodování, něco bychom pro vás měli. Líbilo by se vám zapojit se do světových finančních trhů a ukousnout si alespoň část koláče naditého dolary, eury a dalšími měnami?

Investujte do měnových párů, komodit a akcií bez makléře

Doby, kdy bylo možné investovat do komodit a obchodovat s měnami pouze pomocí prostředníka (burzovního makléře) jsou naštěstí ty tam. Chcete-li mít své peníze pod kontrolou, máte možnost. Vystačíte si s libovolným zařízením s internetovým připojením (tedy počítač, smartphone nebo tablet) a speciální softwarovou platformou, která je k dispozici zcela zdarma. Investování v rámci forexového či komoditního trhu umožňuje hned několik specializovaných investičních společností. My jsme si vybrali HighSky Brokers a.s. (další informace najdete zde na webu), která patří k absolutní špičce a jako jako jedna z mála nepodmiňuje počáteční vklad minimální částkou (standard se pohybuje kolem 10 tis. Kč a více). Je tedy jen na vás, kolik peněz se rozhodnete investovat. HighSky Brokers a.s. dává k dispozici obchodní platformy MetaTrader 4 a MetaTrader 5, které umožňují obchodování s měnami, komoditami i burzovními indexy. V případě obchodování s měnami můžete volit mezi hlavními měnovými páry (EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CHF) i méně obvyklými variacemi. Na komoditním trhu hraje prim energie (ropa) a kovy (zlato, stříbro, měď).

Založte si demo účet a rozmnožte virtuální milion

Princip online investování není komplikovaný, nicméně bez základních znalostí trhu brzy proděláte i kalhoty. A právě proto doporučujeme demo účet, který funguje naprosto stejně jako reálný trh. Prostředí softwaru je identické a vy si vyzkoušíte bez nutnosti vlastní investice. Tak schválně, podaří se vám rozmnožit virtuální milion na demo účtu? Vyzkoušejte to zde! Možná vás výsledek motivuje natolik, že se nakonec rozhodnete pro opravdovou investici.

Publikováno: 19. 08. 2014

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: highsky recenze | highskybrokers recenze