Balicí stroje a veškerá balící technika pracují za vás

Balicí stroje a veškerá balící technika pracují za vás

Složité obalování balíků papírem, skládání tiskovin, objemných předmětů a neskladných materiálů do papírových nebo igelitových pytlů je v dnešní době hračka. Tak jako v mnohých jiných oborech zastupuje lidský faktor strojová technika. Proto se v současnosti používají moderní balící stroje a balící technika pro balení a další skladování.

Balící technika zahrnuje i automatické linky

Kdo se nevyzná v konkrétních produktech, jež zahrnuje všemožná balící technika, může se nechat inspirovat společností Balící-stroje. Její nabídka obsahuje standardní zboží, jako jsou pytlovačky do otevřených a ventilových pytlů, paletizéry a ovinovačky, stroje na balení lahví, plechovek nebo skládání do kartonových krabic různých velikostí. Balící linky mají za úkol zarovnat určitý počet vybraných předmětů do požadovaného formátu.

Balící stroje se zákazníkům namontují, personál je zaškolen

Služby společnosti Balící-stroje zahrnují prodej nabízené balící techniky, samozřejmostí je rovněž instalace všech nástrojů usnadňujících balení. Upotřebení a využití zmíněných technologií je aplikované jak do potravinářského průmyslu, tak do odvětví, kde se dbá na správné uskladnění výrobků a produktů. Při instalaci balící techniky dojde k samotnému zprovoznění zařízení a zaškolení personálu. Balicí stroje mohou být průběžně doplňovány náhradními díly a doplňky potřebnými v průběhu provozu. Firma ručí za správné fungování instalovaných balících nástrojů záruční dobou i pozáručním servisem. Díky vývoji mohou být zákazníci informováni o novinkách v balícím průmyslu a jejich stroje se dají průběžně modernizovat.

Užitečné doplňky balící techniky pro ještě snadnější údržbu a provoz

Nejen instalace a pravidelná kontrola namontovaných strojů klientům jsou náplní práce techniků ze společnosti Balící-stroje. Portfolio firmy zahrnuje i zdánlivé maličkosti velkého významu, jako jsou vertikální baličky, plnění big bagů nebo sudů.

Publikováno: 27. 02. 2017

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: balící stroje | balicí technika