Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Hledáte kvalitní jazykové kurzy, které vám opravdu pomohou?

Na vzdělávání není nikdy dost pozdě a v případě cizích jazyků to platí dvojnásob. Zjišťujete-li, že vaše jazykové znalosti nedostačují vašim potřebám, nečekejte a přihlaste se na jazykový kurz. Znalost dalšího jazyka vám otevře bránu do světa nových možností a to nejen co se týče pracovních příležitostí, ale také cestování. Klíčový je výběr jazykové školy – nechcete-li zbytečně ztrácet čas a utrácet peníze za nepříliš efektivní výuku, vsaďte na renomovanou instituci, která vám nabídne program přesně dle vašich potřeb. O jedné bychom věděli…

Jazyková škola Jipka se v oboru pohybuje již od roku 1998 a momentálně nabízí jazykové služby v 53 jazycích. Díky pečlivému výběru vysoce kvalifikovaných lektorů a profesionálnímu přístupu patří k nejlepším agenturám svého druhu a chlubí se širokou nabídkou kurzů, které jsou k mání v různých variantách. Přihlásit se mohou úplní začátečníci, ale také velmi pokročilí (úrovně kurzů od A0 až po C2e). Studenti se v rámci kurzů setkají s českými lektory, ale také s rodilými mluvčími. Výuka probíhá v menších skupinkách (do 10 studentů), čímž je zaručen individuální přístup.

Jipka má co nabídnout zájemcům o individuální výuku, firmám, které vyžadují kurzy pro své zaměstnance, ale také studentům, kteří se nedostali na vysokou školu a chtějí efektivně využít mezidobí před dalšími zkouškami (takzvané pomaturitní studium). Samozřejmostí je příprava ke složení mezinárodních zkoušek a získání prestižních certifikátů. Jipka disponuje centry na osmi místech v rámci celé ČR a kromě Prahy na ně narazíte také v Plzni, Českých Budějovicích nebo Rokycanech.

Propracované jazykové kurzy jsou ovšem jen jednou z částí portfolia služeb. Mezi ty další patří profesionální překlady, o které se starají profesionální překladatelé se soudním ověřením, tlumočnické centrum, studium v zahraničí či průvodcovské služby. Překlady jsou standardně dodávány do tří dnů, ale v případě nutnosti i do tří hodin od zadání. Detailní informace najdete na webových stránkách www.jipka.cz.