Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Hledáte kvalitní jazykové kurzy, které vám opravdu pomohou?

Na vzdělávání není nikdy dost pozdě a v případě cizích jazyků to platí dvojnásob. Zjišťujete-li, že vaše jazykové znalosti nedostačují vašim potřebám, nečekejte a přihlaste se na jazykový kurz. Znalost dalšího jazyka vám otevře bránu do světa nových možností a to nejen co se týče pracovních příležitostí, ale také cestování. Klíčový je výběr jazykové školy – nechcete-li zbytečně ztrácet čas a utrácet peníze za nepříliš efektivní výuku, vsaďte na renomovanou instituci, která vám nabídne program přesně dle vašich potřeb. O jedné bychom věděli…

Jazyková škola Jipka se v oboru pohybuje již od roku 1998 a momentálně nabízí jazykové služby v 53 jazycích. Díky pečlivému výběru vysoce kvalifikovaných lektorů a profesionálnímu přístupu patří k nejlepším agenturám svého druhu a chlubí se širokou nabídkou kurzů, které jsou k mání v různých variantách. Přihlásit se mohou úplní začátečníci, ale také velmi pokročilí (úrovně kurzů od A0 až po C2e). Studenti se v rámci kurzů setkají s českými lektory, ale také s rodilými mluvčími. Výuka probíhá v menších skupinkách (do 10 studentů), čímž je zaručen individuální přístup.

Jipka má co nabídnout zájemcům o individuální výuku, firmám, které vyžadují kurzy pro své zaměstnance, ale také studentům, kteří se nedostali na vysokou školu a chtějí efektivně využít mezidobí před dalšími zkouškami (takzvané pomaturitní studium). Samozřejmostí je příprava ke složení mezinárodních zkoušek a získání prestižních certifikátů. Jipka disponuje centry na osmi místech v rámci celé ČR a kromě Prahy na ně narazíte také v Plzni, Českých Budějovicích nebo Rokycanech.

Propracované jazykové kurzy jsou ovšem jen jednou z částí portfolia služeb. Mezi ty další patří profesionální překlady, o které se starají profesionální překladatelé se soudním ověřením, tlumočnické centrum, studium v zahraničí či průvodcovské služby. Překlady jsou standardně dodávány do tří dnů, ale v případě nutnosti i do tří hodin od zadání. Detailní informace najdete na webových stránkách www.jipka.cz.