Nebuďte jako ostatní a potěšte své blízké originálními dárky na míru jejich vkusu!

Nebuďte jako ostatní a potěšte své blízké originálními dárky na míru jejich vkusu!

Že je na nakupování vánočních dárku ještě brzy? Ale no tak, sami moc dobře víte, že čas letí jako voda. Ani se nenadějeme a budeme jako každý rok sedět v rodinném kruhu a rozbalovat úhledné balíčky. S předvánočními nákupy nemeškejte a neriskujte, že na vás u prodejců nezbude nic, co by stálo za to. A pokuste se letos vyhnout otřepanému klišé v podobě nudných svetříků, ponožek, čajových setů a dalších nepříliš originálních věcí. V rámci inspirace vám prozradíme několik praktických tipů, které se vám budou při výběru vánočních dárku hodit!

Nejvíce potěší dárky na míru

Zapomeňte na univerzální dárky, které sice neodmítne nikdo, ale zároveň příliš nepotěší. Vánoce jsou od toho, abyste svým blízkým dokázali, jak vám na nich záleží a že víte, čím je potěšit. Zamyslete se nad tím, jaké mají dotyční zájmy a co by se jim mohlo opravdu líbit. Snažte se o originalitu, neboť dobré nálady není nikdy dost.

Zaručené tipy na dárky, které nezklamou

Čím potěšit ženu? Ideálně něčím, co souvisí s krásou a zdravím. Jenomže jak se vyhnout stereotypu? Vsaďte na originální šampon „Padesát odstínů sprchování“ nebo sprchový gel „Víno“. I zdánlivě obyčejné věci mohou díky unikátnímu designu nabýt úplně jiného rozměru. Špatnou volbou není ani hrneček s uchem, které vypadá jako zlatý prsten s diamantem. Trefou do černého mohou být i dárky pro ženy v podobě kosmetické sady z čokolády nebo designové USB lampa stylizované do rozlité kávy. padesat-odstinu-sprchovani A jak je to s pány tvorstva? Mezi nejlepší vánoční dárky pro muže patří chladící půllitr, alkoholické člověče nezlob se a rumová koupelnová olejová lázeň. Samozřejmě se najde i celá řada dárečků, které nesouvisí s konzumací alkoholu. Který muž by pohrdl minifotbalem na WC či antistresovým prsem? antistresove-prso

Kde najdete originální dárky za super ceny?

A mohli bychom pokračovat ještě hodně dlouho. Ještě lepší však bude, když vás nasměrujeme na prodejce, u kterého seženete všechny zmíněné vánoční dárky. V populárním e-shopu Darkoviny.cz najdete více než 23 tisíc položek, které budete mít do 48 hodin doma. Případně si zboží vyzvednete na některém z mnoha výdejních míst po celé České republice.

Publikováno: 08. 10. 2015

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dárky na míru | dárky pro muže | dárky pro ženy