Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Nejlepší dárky pro teenagera. Tyhlety hračky neodmítne!

Sháníte dárek pro teenagera a nechcete při výběru šlápnout vedle? V tom případě zapomeňte na oblečení, hudební nosiče a další věci, ve kterých se pravděpodobně příliš nevyznáte a vsaďte na elektroniku. Na tu mladí nedají dopustit a vy stoupnete v jejich očí minimálně o sto procent. Jdeme na to!

Není to smartphone ani notebook, co je to? Tablet!

Chytrý mobilní telefon a notebook už má, ale stále si stěžuje na jejich dispozice? Notebook je sice mobilní, ale na neustále přenášení se nehodí. Displej smartphonu je zase příliš malý a nenabízí plnohodnotné zážitky z hraní her a sledování filmů… Ideální kompromis zní TABLET.

Tablety zažívají obrovský boom a až ho vaše dítko vybalí z krabičky, bude nadšením bez sebe. Tedy samozřejmě v případě, že sáhnete po kvalitním modelu, který disponuje dostatečně výkonným hardwarem, solidním ozvučením a displejem, na který se dá koukat. Otázkou je, na kterou značku z nepřeberného množství vsadit… My doporučujeme Lenovo, jednoho z největších světových výrobců elektroniky, který nabízí bezkonkurenční poměr kvality a ceny.

Tablety Lenovo jsou k mání v různých cenových relacích a ty nejlevnější (IdeaTab) dokonce za méně než 3 000 Kč. Ve srovnání s tablety méně známých výrobců ve stejné cenové hladině, jsou mnohem kvalitnější a to nejen co se týče výkonu, tak i samotného zpracování. Pokud si však chcete opravdu „šplhnout“ a máte méně omezený rozpočet, dejte se na jógu. Tedy pardon, samozřejmě máme na mysli tablet Lenovo Yoga s přelomovým designem. Velmi dobře se drží ruce a lze ho jednoduše postavit na stůl. A na absolutní špičce stojí modelová řada Miix s OS Windows 8.1 a vysoce výkonnými útrobami, které bez problémů utáhnou i nejnovější hry a aplikace.

Lenovo YogaSluchátka Beats By Dr. Dre

Až vaše dítě omrzí hry i Facebook, pravděpodobně si dá relax za poslechu své oblíbené muziky. A právě to je vaše jedinečná šance, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Pokud dunivé beaty neodráží váš vybraný hudební vkus, darujte mu sluchátka Beats By Dr. Dre. Teenager získá prvotřídní zvuk přímo do svých uší a vy příjemné ticho.

Sluchátka Beats By Dr. Dre nepatří k těm nejlevnějším, ale to ani od neskutečně stylového a špičkového zařízení čekat nemůžete. Na vývoji se podílel samotný Dr. Dre, legendární hiphopový producent a raper a mezi zajímavé funkce patří např. Noise Cancelling – potlačení okolního zvuku. K mání jsou v několika různých náhlavních i špuntových variantách.

Beats by Dr Dre