Hledáte netradiční zážitky? Safari Afrika vám je nabídne

Hledáte netradiční zážitky? Safari Afrika vám je nabídne

Evropa je sice krásný kontinent plný zajímavostí, ale člověk by si měl v životě trochu rozšířit obzory a podívat se také do vzdálenějších koutů naší planety. Není na škodu vidět, jak žijí lidé v jiných podmínkách, jaká fauna a flóra se rozprostírá v končinách, které ještě nezměnila činnost člověka. Nejlépe tohle všechno poznáte v Africe. Afrika je zemí mnoha tváří a kontrastů. V Evropě budete jen těžko hledat takový rozdíl, jaký zpozorujete mezi africkými velkoměsty a venkovem, kde žijí původní kmeny v souladu s přírodou. Safari Afrika vám navíc dá šanci na vlastní oči vidět zvířata, která ostatní znají maximálně ze zoologické zahrady. Přijeďte prozkoumat tento krásný kontinent!

Bez dobrého průvodce by to opravdu nešlo

Do jihoafrických metropolí se můžete vydat na vlastní pěst, ale pokud chcete na safari, prozkoumávat život v méně obydlených oblastech, vidět přírodní divy a poznávat přírodu, bez zkušených průvodců se tady určitě neobejdete. Jistě vám přijde vhod informace, že v Africe je možné domluvit si i průvodce, kteří mluví česky. Dokonalým příkladem je Jakub Fanta, který se v Africe oženil a se svou manželkou Tshepo teď mimo jiné chystají překrásné dovolené pro klienty z celého světa. Budete tak v péči dvojice, která jednak rozumí české kultuře, ale jednak má zkušenosti se životem v Africe.

Nechte se provést po krásách afrického kontinentu

Safari Botswana v podání Jakuba a Tshepo vás očaruje. Vezmou vás k deltě Okavanga, kde budete při projížďkách kánoí pozorovat slony, krokodýly, hrochy, leopardy i nosorožce. Provedou vás po solných pláních Makgadikgadi a národním parkem Nxai Pan nedaleko od plání. Společně se podíváte také do rezervace Linyanti a národního parku Chobe, který se chlubí pestrou biologickou diverzitou. Nevynecháte ani jedno z nejkrásnějších míst Afriky, světoznámé Viktoriiny vodopády oddělující Zambii a Zimbabwe. Každý den z této dovolené bude stát za to!

Publikováno: 17. 07. 2020

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam