Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Skartace v rukou profesionálů z REISSWOLF

Skartace je proces, který dříve či poději čeká každou firmu a instituci. Skartací však není myšlena likvidace dokumentů a dat s citlivými údaji, které by se neměly dostat do nepovolaných rukou. Likvidaci označuje termín „skart“, od kterého je odvozen název skartačního stroje. Skartace znamená pravém slova smyslu vytřídění nepotřebných, nedůležitých dokumentů a archiválií po expiraci tzv. skartační doby (doba, po kterou jsou uloženy). Ať už jsou však důvody, kvůli kterých se potřebujete dokumentů a dat zbavit, jakékoliv, patrně se neobejdete bez pomoci odborníků.

O společnosti REISSWOLF

Skartování většího množství archiválií svépomocí je neefektivní. Obraťte se proto na někoho, kdo se skartací zabývá profesionálně – např. na společnost REISSWOLF, která vznikla již v roce 1985. Tato německá firma se díky svému profesionálnímu a zodpovědnému přístupu brzy propracovala mezi přední poskytovatele této služby v Německu a poté expandovala do dalších evropských zemí. Od roku 1996 působí i u nás a poměrně nedávno v Kralupech nad Vltavou otevřela nejmodernější a nejekologičtější provozovnu v Evropě. Do budoucna chce REISSWOLF proniknout na čínský a americký trh.

Vraťme se však k samotnému procesu skartace. Zajímá vás, jak spolupráce s firmou REISSWOLF probíhá?

První fáze se nese v duchu konzultace s klientem a po analýze jeho požadavků odborníci vypracují optimální řešení likvidace a navrhnou cenovou nabídku. Po jejím schválení dorazí až k zákazníkovi, kde provedou nakládku (REISSWOLF disponuje také bezpečnostními kontejnery) a následně dokumenty a datové nosiče zlikvidují ve velkokapacitním drtiči.

Zaměstnanci firmy REISSWOLF jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a jednají naprosto profesionálně.

  • Typy dokumentů, které si můžete nechat skartovat:
  • tištěné dokumenty
  • platební karty, občanské a řidičské průkazy
  • CD a DVD nosiče, pevné disky
  • videokazety a diskety

Spoustu dalších informací se dozvíte přímo na webových stránkách společnosti REISSWOLF na [highlight background=““ color=““]www.reisswolf.cz[/highlight].

Foto: Mike Haw